Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Проводяться всі необхідні заходи щодо порятунку військових, які залишаються на "Азовсталі", евакуйованих захисників в понеділок обміняють

17 травня, 2022 - 11:31
Фото: Reuters

Головне управління розвідки Міністерства оборони України вранці у вівторок повідомило, що "для якнайшвидшого повернення" евакуйованих увечері в понеділок захисників Маріуполя "буде здійснено процедуру обміну", "проводяться всі необхідні заходи з порятунку" заблокованих захисників, які залишаються на "Азовсталі".

У поширеній в телеграмі заяві ГУР наголошується, що в ході операції з порятунку заблокованих на території комбінату "Азовсталь" захисників Маріуполя, з "Азовсталі" до лікарні в місті Новоазовськ вже евакуйовано 53 важкопоранених українських військових, де їм нададуть необхідну медичну допомогу. Також 211 людей вже доставлено до селища Оленівка гуманітарним коридором. "Для якнайшвидшого повернення українських героїв буде здійснено процедуру обміну", - йдеться у заяві

"Щодо захисників, які досі залишаються на території "Азовсталі", зусиллями нашої держави проводяться всі необхідні заходи з порятунку", - наголосили в ГУР.

"Усі поставлені командуванням завдання виконані захисниками Маріуполя у повному обсязі. На жаль, на сьогодні Україна не може деблокувати "Азовсталь" військовим шляхом", - зазначили в розвідці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ