Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Київський Палац спорту готовий прийняти Чемпіонату світу з хокею, - Жданов

19 квітня, 2017 - 10:47
Фото із сайту Міністерства молоді та спорту

Під час засідання організаційного комітету з підготовки до ЧС з хокею-2017, вчора, 18 квітня, міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив, що  Палац спорту в Києві готовий до Чемпіонату. Така інформація з’вилась на  офіційному сайті Міністерства.

Спеціально в рамках підготовки до проведення чемпіонату, з держбюджету було виділено 45 мільйонів гривень.

“На сьогодні облаштовано льодову арену, на якій вже тренується збірна України, встановлено освітлення, підготовлено трибуни,завершують останні приготування у роздягальнях. Зважаючи на побачене мною, можемо констатувати, що всі ключові завдання оргкомітету з підготовки Палацу спорту до чемпіонату виконані. З технічної точки зору ми повністю готові", - наголосив Ігор Жданов.

У свою чергу, голова Оргкомітету В`ячеслав Кириленко зазначив, що квитки на всі п`ять матчів української збірної вже давно розкуплені.

“Пряму трансляцію з Палацу спорту здійснюватиме суспільне телебачення. Переконаний, що трибуни будуть заповнені вщент, мільйони українців дивитимуться матчі по телевізору і вболіватимуть за нашу рідну хокейну збірну», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

У свою чергу Анатолій Брезвін повідомив, що до 21 квітня до Києва прибудуть команди всіх країн-учасниць чемпіонату. Окрім того, чемпіонат відвідає керівництво Міжнародної федерації хокею, що засвідчує значну увагу світової спортивної спільноти до цієї події в України. Очікується, що на церемонії відкриття буде присутнім віце-президент федерації, а на церемонії закриття змагань - президент IHHF.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ