Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

На Львівщині гуманітарну допомогу для ВПО не видаватимуть щотижня

19 травня, 2022 - 12:07

Згідно з повідомленням, що його опублікувала на своїй ФБ-сторінці Бориславська міська рада, гуманітарну допомогу видаватимуть лише при першій реєстрації.

Причин на це дві. Перша – зменшення динаміки надходження гумвантажів. Друга – отримання ВПО соціальних виплат.

«У зв’язку з тим, що динаміка надходження гуманітарної допомоги зменшується та більшість внутрішньо переміщених осіб уже отримують соціальні виплати, прийнято рішення про зупинення щотижневої видачі гуманітарної допомоги для ВПО, – зазначено у повідомленні. – Надалі – тільки при першій реєстрації особам, які приїжджають до нас на тимчасове місце проживання».

Також Бориславська міська рада інформує, що концентруватиметься на відправлені гуманітарних вантажів до тих територій, які зазнали значних руйнувань і де зараз ця допомога є вкрай необхідна. А також – для забезпечення всім необхідним людей, які проживають у закладах освіти громади.

А ще БМР запрошує 20 травня з 10-ї до 14-ї години прийти до міськради членів сімей бійців Збройних Сил України та родичів загиблих у війні з окупантом – для отримання гуманітарної допомоги, яку скерували польські партнери. Просять мати при собі документ, що посвідчує особу.

Реакція на заяву Боиславської міської ради щодо припинення видачі щотижня гуманітарної допомоги вимушено переміщеним особам не забарилася.

«Ольга Сенькевич Молодці, правильне рішення

Руслана Теш. Пасаман Дуже правильно!

Марина Рибчук Я підтримую таке рішення, маємо статус ВПО , багатодітна родина , чоловік з перших днів пішов захищати батьківщину, але я жодного разу не зверталась до гуманітарного штабу, гидко дивитись, як здорова людина стоїть в черзі за гуманітарною допомогою, навіщо влаштовуватись на роботу, якщо можна на халяву отримати все, що їй потрібно для життя.

Ярослава Яцківська Таку практику треба застосувати в усіх містах України бо хапають все що потрібно і не потрібно, тягають непосильні баули і відправляють поштою не відомо куди і кому, а комусь немає зараз в що переодягнутись. Наведіть порядок Lilia Kydubina Ви великі молодці».

З текстом повідомлення БМР можна ознайомитися тут – https://www.facebook.com/boryslavrada

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ