У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

У мережі з’явилося відео про красу острова Джарилгач на Херсонщині

19 червня, 2017 - 14:19
Кадр із відео

На сторінці команди екологів B Wild у фейсбуці з’явився фільм про особливості найбільшого незаселеного острова у Європі – о. Джарилгач, що на Херсонщині.

«Цей наш фільм-візитівку присвячено пам’яті Світлани Миколаївни Шульги –директора національного природного парку «Джарилгацький» і людини, завдяки якій відбулось становлення парку. Місце, де можна побачити дику природу в усі боки навколо себе до обрію, "зупиночна станція" для перелітних птахів усієї Європи і кілометри диких пляжів, неземні ландшафти і дивовижних живих істот, "Пташине Ельдорадо" і "Українські Мальдиви" - це все про острів Джарилгач, найбільший незаселений європейський острів, що знаходиться в Україні! Запрошуємо познайомитись ближче з чарівним Джарилгачем», – зазначають автори роботи.            

 

Довідка. Острів Джарилгач розташований у Каркінітській затоці Чорного моря. Це найбільший острів України та Чорного моря. Загальна протяжність острова із заходу на схід – близько 42 км. Острів має видовжену форму із заходу на схід, на заході продовжується довгою піщаною косою, що з’єднує острів з берегом. Косу острова від суходолу відділяє вузька протока, яка інколи пересихає, формально перетворюючи острів на півострів. За 2 км від коси, на узбережжі Херсонщини, знаходиться курортне селище Лазурне. Близько 7 км Джарилгацької затоки відділяють острів від міста Скадовськ, що знаходиться на протилежному березі. Протягом останніх років Джарилгач стає популярним місцем відпочинку завдяки віддаленості від міста, дикій природі і красивим краєвидам.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День