Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Зеленський: Нам не потрібні альтернативи щодо статусу кандидата в ЄС

21 травня, 2022 - 19:51
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський відкинув можливі альтернативи статусу кандидата в Євросоюз і закликав не порівнювати Україну з іншими країнами, які отримали цей статус.

"Нам не потрібні альтернативи щодо кандидатства в ЄС. Нам не потрібні компроміси. Це будуть компроміси не з Україною, це буде черговий компроміс Європи з РФ», - сказав він у суботу в Києві після переговорів з прем'єр-міністром Португалії Антоніу Коштою.

"Для мене кандидатство в ЄС - це важливий сигнал. Важливий сигнал для нашого народу, який відстоює свою країну і європейські цінності. Мені здається, це дуже важливий крок. Я розумію, що багато країн проходили довгий шлях - роки щодо кандидатства і роки щодо членства", - сказав президент України.

"Некоректно нас порівнювати з країнами, які пройшли мирний шлях кандидатства. Ми проходимо через війну за свободу і незалежність, за ці європейські цінності. Ми втрачаємо не тільки час. Ми втрачаємо людей. Дуже хочу вірити, що Португалія теж буде на цій стороні світу", - наголосив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ