Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Окупанти зібрали десятки одиниць важкої техніки й намагаються наступати, - Гайдай

21 червня, 2022 - 11:02
Фото defence-ua.com

Очільник Луганщини Сергій Гайдай каже, що окупанти зібрали десятки одиниць важкої техніки й намагаються наступати, повідомляє Вільне радіо.

“Можна вже з впевненістю сказати, що російська армія накопичила достатню кількість резервів для того, щоб почати широкомасштабний наступ”, — пояснює в ефірі телемарафону Сергій Гайдай. 

Наразі бої тривають у промзоні Сєвєродонецька. Бійці ЗСУ контролюють лише територію заводу “Азот”. Це значна частина міста.

“Наші військові не перебувають в оточенні. Вони продовжують вести оборонні дії й завдають шкоди ворогу”, — пояснює Гайдай.

З накопиченою технікою росіяни вже намагалися штурмувати Сиротине. Однак в тому напрямку бійці ЗСУ стримали наступ і відбили окупантів. Також спроби штурму були в районі Комишувахи, Золотого та Гірського.

Перші години 21 червня в Луганській області, за словами Сергія Гайдая, минули відносно спокійно. Він стверджує, що це може бути “затишшям перед бурею”.

Нещодавно стало відомо, що українські військові втратили контроль над Метьолкіним, який знаходиться поруч з Сєвєродонецьком. Окупанти скинули туди для прориву десятки одиниць техніки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ