Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

На протезування в США відправляють родину Степанкових, які втратили ноги під час обстрілу Краматорського вокзалу

23 червня, 2022 - 20:26
Фото Facebook/Перше медичне об'єднання Львова

Наталя Степанкова разом з дітьми-близнюками Ярославом та Яною потрапили під обстріл на Краматорську залізничному вокзалі. Російські ракети відібрали у Наталі одну ногу, а у доньки — обидві, повідомляє Вільне радіо.

Зараз жінку та дівчину погодилась прийняти лікарня в США, де вони пройдуть реабілітацію та отримають протези. Їхню історію розповіли лікарі.

Історію родини Степанкових записали працівники  Першого медичного об’єднання Львова.

Мама Наталя з дітьми-близнюками 11-річними Яною та Ярославом приїхали на Краматорський залізничний вокзал, щоб тимчасово евакуюватися зі сходу. Поки вони чекали на потяг, дві російські ракети “Іскандер” влучили прямо на вокзал.  Тоді 61 людина загинула та ще 121 дістала поранень. Серед поранених були і родина Степанкових.

Ярославу пощастило і він залишився не ушкодженим, а його сестра Яна та мама Наталя отримали важкі поранення. Мама втратила одну ногу, а донька — обидві. З того часу, юний Ярослав став опорою родини і допомагає їм у всьому.

Їх привезли у Львівську лікарню, де вони проходили реабілітацію. Тепер, коли їм стало краще, вдалося домовитись з однією з лікарень у Сан-Дієго в США, щоб вони прийняли поранених. Там вони пройдуть повну реабілітацію та отримають протези. Зараз дівчинка та жінка пересуваються виключно на візках. Після протезуванні вони сподіваються, що будуть ходити самі.

Наталя з донькою кажуть: після протезування обов’язково повернуться в рідну Україну. Вони сподіваються, що приїдуть вже на мирну батьківщину.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ