Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Україна та Ізраїль розпочали черговий раунд переговорів про ЗВТ

24 січня, 2017 - 13:09
Фото з сайту 112.ua

Протягом 24-26 січня 2017 року в Києві відбувається IV раунд переговорів між Україною та Державою Ізраїль щодо укладення Угоди про вільну торгівлю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

В МЕРТ відзначають, що в рамках цього раунду сторони мають на меті досягнення спільного бачення та узгодження загального підходу до торговельних преференцій для сільськогосподарських та промислових груп товарів.

"Україна розглядає Ізраїль як перспективного торговельного та інвестиційного партнера у таких сферах, як: сільське господарство, енергетика, промисловість, ІТ, туризм та ін. Мінекономрозвитку має завдання від Уряду перевести цей діалог в практичну площину. Завдяки нашій позиції діалог щодо угоди про зону вільної торгівлі набув інтенсивних обертів", – повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська, яка очолює переговорну групу з українського боку.

Повідомляється також, що під час раунду сторони опрацюють загальні підходи до лібералізації торгівлі та окремі положення проекту Угоди, розглянуть: умови доступу до ринку товарів сторін, правила визначення походження, захисні заходи та тарифи в рамках Угоди.

Варто додати, що основними статтями експорту до Ізраїлю з України є зернові культури – 44,1 %; чорні метали – 26,4 %; залишки і відходи харчової промисловості – 9,8 %.

Основними статтями імпорту з Ізраїлю до України є палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки – 41,4 %.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ