Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Оголошена програма подій 24-го Форуму видавців у Львові

25 серпня, 2017 - 14:13
Фото: bookforum.ua

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. З 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста відбудеться 24-й Форум видавців у Львові. Протягом п’яти днів на гостей чекають понад 1000 культурних та освітніх заходів. Львівський Форум видавців вже оголосив свою програму подій.

Темою Форуму видавців цього року стала "точка творення". "Форум видавців у Львові зі самого початку був місцем, де створювалося щось нове - книги і видавці, тексти й автори, цінності і смисли, - розповідає у своєму фейсбуці президент Форуму Олександра Коваль,. - Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, у якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього".

Програмна директорка Форуму видавців Софія Челяк додає, що основною метою фестивалю цього року є створення платформи для комунікації. Тому під час Форуму цього року пройде багато дискусій і круглих столів. Так, на Форумі обговорять українську драматургію; вплив читачів на якість перекладів; українські революції; Джозефа Конрада; шкільні підручники; історичну прозу; фейкові новини; літературні фестивалі і так далі.

Повний розклад подій - читайте на сайті Форуму видавців.

Зокрема, ви можете вже зараз придбати квиток на сайті Форуму видавців за посиланням.

Презентація книжкової новинки "Дня" відбудеться 15 вересня о 12 годині на Львівському форумі видавців. Місце – Львів, Палац Потоцьких, Дзеркальна зала, що знаходиться за адресою вулиця Коперника, 15. Презентація відбудеться за участю головного редактора «Дня» Лариси ІВШИНОЇ і авторів «Дня», модератором виступить Ірина Ключковська. Зараз на сайті газети відкрита можливість попереднього замовлення книги «Корона або Спадщина Королівства Руського». Для тих, хто встигне зробити це до 31 серпня, бонус — видання можна придбати за собівартістю.

Нагадаємо, генеральним інформаційним партнером 24-го Форуму видавців у Львові є Щоденна всеукраїнська газета «День».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ