Перейти до основного вмісту

США і Китай домовились про регулярний обмін інформацією про ситуацію в КНДР

25 грудня, 11:36
фото Reuters

В одній з останніх угод між Сполученими Штатами і Китаєм закріплена домовленість про обмін інформацією про можливі небезпеки з боку Північної Кореї. Про переговори, що стосуються економічних санкцій, а також військової ситуації в регіоні, пише японське видання The Asahi Shimbun.

Більша частина переговорів між Трампом і Сі Цзіпінем, які проходили у Пекіні, стосувались питань, пов'язаних з ситуацією в Північній Кореї.

На зустрічі Сі Цзіньпін підтвердив, що  Китай як і раніше посилюватиме тиск на Пхеньян доти, доки країна не припинить розробки в сфері зміцнення свого ядерного арсеналу.

Також китайський лідер згадав про можливе розсекречення даних, що дозволяють застосовувати стримуючі заходи щодо Північної Кореї.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати