Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Уряд пропонує заборонити ще 20 сайтів

26 травня, 2017 - 17:53

Міністерство інформаційної політики України подало на розгляд СБУ список з 20 антиукраїнських інтернет-ресурсів.

Про це повідомляє "Апостроф".

"З відомих мені сайтів там тільки один - "2000". Всі інші сайти я в упор не знаю, наприклад,"Ополченець"... Ну, тобто, зовсім кінчені: маленькі, жахливі, виглядають погано і дивно. Вибирали, звичайно, не навмання, а користувалися базами даних, в тому числі і сайту "Миротворець", - заявив член експертної ради при Мінінформполітики, голова Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

За словами заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна, методику виявлення сепаратистських ресурсів вже розроблено.

Зокрема, було створено робочу групу для моніторингу та аналізу контенту, визначено норми українського законодавства, які містять заборони на поширення певної інформації, наприклад, заклики до розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"Потім були проаналізовані ресурси, які підтримуються російською стороною і суб'єктами, пов'язаними з терористичними організаціями на окупованих територіях. Ті ресурси, які містили ознаки закликів, описаних в законодавстві (зокрема, в Кримінальному кодексі), було направлено у СБУ для правової оцінки і реагування", - зазначив Золотухін.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ