Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Бої з рф досягли максимальної інтенсивності, ворог штурмує позиції українських військ одночасно на декількох напрямках, - Маляр

26 травня, 2022 - 16:24
Фото: Генштаб

Бої з рф досягли максимальної інтенсивності, ворог штурмує позиції українських військ одночасно на декількох напрямках, повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

"Обстановка залишається складною і має ознаки до подальшого загострення. Противник задіяв усі сили та засоби для захоплення нашої території та оточення наших військ. Бої на сьогодні досягли максимальної інтенсивності, ворог штурмує позиції наших військ одночасно на декількох напрямках. Попереду на нас чекає надзвичайно складний і тривалий етап боротьби, і треба розуміти, що це війна, і, на жаль, втрати з нашого боку неминучі", - сказала Маляр на брифінгу у Медіацентрі "Україна" у четвер.

Вона зазначила, що агресор здійснює інтенсивний вогневий вплив вздовж усієї лінії зіткнення та у глибині оборони українських військ у донецькому операційному районі, застосовує тактичні ракетні комплекси, авіацію та артилерію.

"Україна боротиметься до повного звільнення наших територій у міжнародно визнаних кордонах, а зберегти обличчя Путін може, забравшись геть із наших територій", - наголосила заступник міністра.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ