Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Уроки Редакторства

Колектив «Дня» щиро вітає свого керівника Ларису Івшину з річницею на чолі газети

13 січня 1997 року Лариса Олексіївна Івшина очолила посаду головного редактора газети «День». Будучи вірною власним переконанням, вона крок за кроком розширила видання у якісно нову медійну платформу. З моменту її приходу втілено безліч успішних проектів – це і Бібліотека газети «День», і Літня школа журналістики, і глянцевий додаток «Маршрут №1», і щорічна фотовиставка «Дня»… Сьогодні вже для багатьох слова «газета «День»» і «Лариса Івшина» звучать мало не як синоніми.

Заступник головного редактора газети «День» Анна Шеремет зазначає, що працювати з такою людиною як Лариса Івшина дуже цікаво, але і дуже складно. Адже щоразу треба запитувати себе «Як я сьогодні наростив свою «додану вартість»? У чому став досконалішим? Які проблеми зміг вирішити?». Втім, Лариса Івшина власним прикладом демонструє доцільність такої стратегії. Редактор відділу кореспондентської мережі «Дня» Ольга Харченко ж зазначає, що великим талантом Лариси Олексіївни є «вміння сформувати професійну команду, побачити неординарних та глибоких людей, кожному з яких вона незмінно дає шанс проявити себе та стати кращим». А редактор відділу політики Іван Капсамун підкреслює, що «Лариса Івшина займається не просто журналістикою, а державотворенням, і її ім’я, безперечно, буде вписаним у новітню історію України».

У кожного члена команди «Дня» – свій досвід знайомства з постаттю Лариси Івшиної та своє сприйняття головного в її роботі. Тож у вітальному сюжеті «День-TV» ми спробували зібрати разом думки про уроки її редакторства.

Колектив газети «День» щиро вітає Ларису Олексіївну з черговою річницею, зичить комфортної роботи, вдячних читачів та натхнення на втілення нових успішних проектів.

Автор тексту та відео Таня-Марія ЛИТВИНЮК

comments powered by HyperComments