Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Позивний Бандерас». Очима сценаристів

«Позивний Бандерас» – військовий детектив, що з’явиться на екранах наступного року. Проект фільму переміг на пітчінгу Держкіно та отримав державне фінансування. Режисер фільму – Заза Буадзе, також зняв фільм «Червоний» та позиціонує себе як режисера, якому близька тема війни. Особливістю фільму є участь у зйомках як професійних акторів, так і реальних військових. Головну роль у фільмі «Позивний Бандерас» зіграв Олег Шульга, актор, що служив добровольцем в зоні АТО.

Сценаристи фільму – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, працюють разом вже близько 11 років. Сценарій фільму «Позивний Бандерас» почали писати після початку бойових дій на сході України та анексії Криму. В той час вони познайомилися із учасником АТО Сергієм Башковим (позивний Індіанець). Аби сценаристи краще зрозуміли характер війни та психологію людей, що потраплять на територію протистоянь, Сергій надав їм для ознайомлення і вивчення свої особисті щоденники. Їх фактаж послужив основою для написання сценарію.

Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов залишили собі права на видання книги «Позивний Бандерас», адже зазначають, що у фільмі неможливо розкрити всі моменти щодо мотивації дій головного героя. Планується, що книга побачить світ одночасно із виходом фільму.

Текст і відео Тані-Марії ЛИТВИНЮК

 

 

 

300x250 ad place
300x250 ad place
Delimiter 468x90 ad place

Останні відео

Всі відео

Останні новини

17 квітня, 2024 середа

16 квітня, 2024 вівторок

Бібліотека дня

Всі книги

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати