Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

5000 кілометрів за три з «хвостиком» місяці

20-річний львів’янин, хворий на ДЦП, велосипедом дістався Лісабона
22 листопада, 11:41
ФОТО ЗІ СТОРІНКИ ON 3 WHEELS — ПРОЕКТ ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ У «ФЕЙСБУЦІ»

Унікальна подорож Івана Маслюка розпочалася 13 серпня. Завершилася — 19 листопада. Загалом мандрівник від Львова до Лісабона на спеціальному триколісному велосипеді здолав у компанії двох друзів 5000 кілометрів. Враження і фото подорожні викладали на сторінці On 3 wheels — Проект здійснення мрії у «Фейсбуці».

Щодня проїжджали близько ста кілометрів. Перетнули 11 країн, і це — Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія.

«Кожен мій день — це боротьба за те, щоб бути повноцінним членом соціуму, мати можливість жити, мріяти і ставити перед собою цілі», — написав кілька днів тому на своїй сторінці у «Фейсбуці» Іван Маслюк.

Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями та розповідали свою історію. «Ця поїздка стала поштовхом і основою для великого проекту, — зазначає один із координаторів проекту Сашко Луцик. —  Ми перейнялись життям і мріями неповносправних і розуміємо, що хочемо і можемо допомагати!».

У планах мандрівної команди — започаткувати Всесвітній рух допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати.

8 грудня хлопці планують повернутися до Львова (щоправда, не велосипедами —  машиною) і детально розкажуть про свої мандри.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати