Декілька сценаріїв на незадану тему
Мильна опера. Події відбуваються на малогабаритній кухні з запотівшими шибками. На плиті мліє борщ. Героїня — Наталя Михайлівна — пробує борщ, потім — підводить вії «Машкарою». Її монолог про макроекономічні показники обриває дзвінок в двері — прийшли товариші по фракції. На головах білі пов’язки із простирадла — голодні. Якраз — вчасно.
Блокбастер в стилі «Зоряних війн». Техногенна катастрофа. В зоні трикутника Чорнобиль — Рівне — Хмельницький ворушиться метровий шар тарганів-мутантів. Дніпровські шлюзи — не витримують натиску Славутича (внаслідок відсутності фінансування їх капітального ремонту). Хвиля-цунамі досягає берегів Туреччини. Кримський півострів змиває в Чорне море. Головний герой — міністр екології — Іван Заєць.
Ще блокбастер — «Визволення рядового Кузьмука». Екшенз. Згідно з воєнною доктриною, армії умовного противника зосереджують сили і засоби на кордонах по всьому периметру. На півдні — турецькі авіаносці, на півночі — білоруські партизани. На заході — румунська секурітате, мадярські хортисти, польські жовнєри. Словацькі ультра-праві відкривають повітряні коридори НАТОвським Б-52. Генеральний штаб приймає єдиноможливе нелегке рішення — перенести бойові дії на схід — у сибірську тайгу. Зрада генералітету — зі складів продано через комерційні структури стратегічний запас битих валянок та шапок- ушанок. Бундесверу.
Детектив. В ролі «Імітатора» — Професіонал. В секретному укріпрайоні, де зосереджено запаси ферромарганцю, глинозему, природного та скрапленого газу тощо викрито подвійного агента при спробі передачі мікрофільму через Інтернет. Ісламський фактор знешкоджується фінансовими ін’єкціями в сферу PR-технологій. Тараса Шевченка видано в перекладі кримсько-татарською. Тіньові капітали спішно повертаються з-за меж держави та інвестуються в будівництво консервних заводів.
Вестерн. «Вогнем і кремпульцями» . Дике поле. Під знаменами козацької старшини — голота, що прагне визволення з-під шляхти, москалів-загарбників, шведського короля і турецького паші — одночасно. Батальні сцени перевершують Єжі Гофмана і Сергія Бондарчука разом узятих. Богдан Ступка — у ролі містечкового єврея Каца — далекого родича продюсера.
Вол-стріт. Білосніжні манжети Прем’єра. Монетарист змагається у ньому з Джоном Мейнардом Кейнсом. Інтрига — смертельний поєдинок газотрейдерів. Виродження істеблішменту. Туга за національним товаровиробником.
Серіал «Мєнти». Темні окуляри Шефа. Люди в цивільному з напіввійськовою виправкою. Молоді слідчі спиною до телекамер з навмисно неприємними голосами курять «Мальборо». Хлопці в масках із розрізами для очей і ротів — із короткими стволами наперевіс. Інші хлопці (мордою в асфальт) — усі в білих шкарпетках. (Оперативні зйомки з архівів). Багатообіцяюче — «Далі буде».
Молодіжний серіал «Олена та хлоп’ята». Вулична банда підлітків, закинувши в бур’яни касети та шприци з ширкою, під впливом спортсменки-лижниці Олени твердо вирішила зайнятися стріт- болом. (Знято з виробництва по причині скорочення Комітета молодіжної політики і спорту в особі Волкова — не плутати з Волковим).
Мюзикл «Співаючий проректор». Юні діви, що після закінчення «бурси» вирішили дістати диплом про вищу освіту — млосно чекають наступної хвилі виборів. Цей нескінчений хвилеподібний оргазм зневажає Олег Скрипка з гармошкою. Тему «Боже, борони королеву!», в фіналі концерту «Квін», він розвиває на місцевому грунті — «Ще не вмерла!».
Трилер. Ретрогради-олігархи п’ють кров молодих реформаторів. З могил виповзають політичні трупи.
Комедія. В палаті № 6 двоє сперечаються, хто «крутіший». Один, характерно розставивши пальці: «Я — Новий українець». Другий, трохи збитий із пантелику: «А я... А я — Новий Кучма!»
Еротика. Антураж — дорогі ресторани, нічні клуби, мисливські будиночки, сауни, Верховна Рада тощо. Особливо цінуються жінки- політики та нетрадиційні пари. На найбільш відверті зйомки запрошуються дублери.
Отже, лишається затвердити бюджет картин і вирішити де проводити зйомки.
Варіанти кіностудій:
а) Мосфільм
б) Парамаунт пікчерз
в) ім. Довженка.
Відродимо Український кінематограф!