Перейти до основного вмісту

МОЗАЇКА

28 грудня, 00:00

«Щастя у шоколаді»

Так називається новорічна й різдвяна виставка, яка відкрилася у Московському музеї сучасної історії Росії.

Вона розповідає про історію свят із кінця XIX століття й до наших днів у кондитерській упаковці, рекламних плакатах і етикетках, повідомляють РІА Новини. Зокрема, представлене на виставці «Товарищество паровой фабрики конфетъ и чайных печений Эйнемъ» дивувало звучною назвою та стильною упаковкою. Це були коробки з продукцією «Ампир» і «Золотой ярлык», які оздоблювали шовком, оксамитом і шкірою. Ця фабрика була постачальником iмператора, здобувши право друкувати на упаковці герб Росії.

Експозиція буде цікава і дорослим, і дітям. Батьки побачать знайомі кільком поколінням з дитинства скриньки, жерстяні банки та коробки з-під льодяників, цукерок, печива та чаю, а діти зможуть взяти участь у роботі майстер-класу «Юний кондитер-дизайнер». Вони самі вигадають і розфарбують упаковку для цукерок, виготовлять із фантиків новорічну іграшку, зшиють із тканини мішечок для маленьких цукерок і отримають подарунок — гарячий шоколад із шоколадного фонтана. На виставці також можна буде придбати різні сувеніри, а в подарунок усім відвідувачам організатори видають шоколадні медалі.

Кекс-гігант

У Аргентині на Різдво спекли кекс вагою 2 тисячі 200 кілограмів. Як розповіла журналістам представник муніципалітету «Святе сімейство», де був спечений кекс-гігант, Патрісія Барбоса, його поділили на дві з половиною тисячі порцій і роздали жителям мiста. За її словами, на виготовлення кексу витратили шість мішків борошна, по сто кілограмів маргарину та сухофруктів, 59 кілограмів родзинок, 200 кілограмів цукру та меду, а також 15 літрів соняшникової олії, повідомили РІА Новини.

«Ми не прагнемо, щоб наша ініціатива потрапила до Книги рекордів Гіннесса. Наше завдання полягало в тому, щоб дати можливість тисячам городян прилучитися до світлого свята», — резюмувала Барбоса.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати