Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Новосілля у приймальні мера

планує створити вдова з трьома дітьми
27 липня, 00:00

Багатодітна вдова з Вінниці Олена Павлова, яка живе в наметі з дітьми перед вінницьким міськвиконкомом і вимагає квартиру («День», №№ 87, 96), має намір поселитись у приймальні мера. Саме такою буде її відповідь на неспроможність влади забезпечити багатодітні сім’ї житлом і нормальним життям. Восени підуть до школи двоє з трьох дітей Олени, і вона просто не знає, за що їй жити. За найману квартиру, яку хазяї більше здавати не хочуть, Олена платить половину своїх прибутків. Її пікет закінчився у Києві прийомом голови Державного фонду сприяння молодіжному будівництву і листом iз Кабміну про те, що вони її скарги й заяви отримали. Олена Павлова стверджує, що гроші, які Вінниця чекає з Києва на молодіжне будівництво, — результат її пікету, а голова Вінницького регіонального фонду Григорій Бабюк каже, що це наслідок роботи уряду.

— Зміни в нашій роботі будуть радикальні, — сказав Григорій Бабюк. — Уже через кілька днів ми запрацюємо по-новому.

Григорій Бабюк також повідомив, що на спільному засіданні з губернатором області було вирішено надати Павловій квартиру від якої вона письмово відмовилась, мотивувавши свою відмову замалою площею житла. Домовились, що Павлова сама підбере собі житло, а фонд виділить на нього кредит. Григорій Бабюк зазначив, що на словах Олена Павлова сказала йому, що вже знайшла підходящу квартиру, але документів про попередні наміри купівлі-продажу не надала, тому посадовцю поки що нема про що говорити. Водночас Олена Павлова стверджує інше. Зокрема, що рада була б і двокімнатній квартирі, якщо її нині може запропонувати фонд, бо краще щось, ніж нічого. Втім, будинок, про який iдеться, фонд добудовуватиме ще мінімум півроку, а десь жити треба. Крім того стіни без внутрішніх робіт, каналізації й водогону багатодітну вдову не влаштовують.

— Мені не треба 111 метрів — голих і босих, краще 60, але з підлогою, — мотивує Олена Павлова. І зазначає: якщо буде зовсім скрутно, їй нічого не залишиться, як зібрати дітей й пожитки і перебратись у приймальню до в.о. мера Вінниці Віктора Козака. Олена каже, що дітям сподобається гратись в теплі на міськвиконкомівських килимах, а їй буде зручно добиратись на роботу. Вона працює в Асоціації міст України, яка знаходиться в приміщенні мерії. В усякому разі майданне життя Олені Павловій подобається більше, ніж безрезультатне ходіння по кабінетах.

— Принаймні, коли ти на майдані, — сказала Олена, — до тебе підходять небайдужі люди.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати