Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Рай фламінго у Кенії

Озеро Богорія, де мешкають сотні тисяч цих птахів, є заповідником і об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
28 серпня, 10:38

Це місце розташоване на висоті 1000—1600 метрів над рівнем моря, в Рифтовій долині Кенії, і якщо подивитися на нього здалеку, здається рожевою хмарою — тут мешкають сотні тисяч фламінго. Чаклунства додають вируючі лужні гейзери — гарячі води вулканічних джерел, пише https://kulturologia.ru. Національний заповідник Богорія займає 107 квадратних кілометрів, і майже чверть цієї площі покрита водою.

Фламінго — головна визначна пам’ятка озера. Величезні зграї злітаються в це тихе місце, щоб поласувати водоростями. В осінній сезон дощів фламінго люблять води розташованого неподалік кенійського озера Накуру, але в більш посушливі місяці вони переміщаються в Богорію. Тут рожеву казку можна побачити цілий рік. На озері птахи гніздяться і виводять пташенят. На Богорії, як і на озерах Накуру і Магаді в Танзанії, знаходиться одна з найбільших у світі популяцій малого фламінго — найдрібнішого і найчисленнішого виду цих пернатих.

З 2011 року озеро Богорія визнали об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Воно перебуває під особливою охороною згідно з Рамсарською конвенцією із захисту водно-болотних угідь нашої планети. В’їзд у цей національний парк платний.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати