Перейти до основного вмісту

СТОЛИЦЯ

13 серпня, 00:00
ЩЕ КІЛЬКА РОКІВ ТОМУ СТОЛИЧНИЙ ПАСАЖ БУВ СВОГО РОДУ ТОРГІВЕЛЬНИМ ЦЕНТРОМ. СЬОГОДНІ Ж ВІН — УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК І «ПОСИДЕНЬОК» У КАФЕ / ФОТО МИХАЙЛА МАРКІВА

До 2008-го — ще 15 торгівельних центрів

До 2008 року у Києві заплановано відкриття близько 15 великоформатних торгівельних центрів, однак багато з цих об’єктів буде відкрито із затримкою, оскільки будівельні роботи на площах, заявлених під введення в експлуатацію ТЦ у 2006 році ще не розпочато, — повідомляє Київ-прес-інформ. «Універсальних торгівельних центрів на столичному ринку вже цілком вистачає, тоді як спеціалізованих об’єктів з грамотною концепцією — одиниці. Об’єм інвестицій в такі проекти і терміни їхнього повернення — збільшуються. Якщо ТЦ першої хвилі окупалися протягом 2—3 років, то сьогодні експерти називають термін 5—7 років», — підкреслив генеральний директор керуючої компанії ТК «Альта Центр» Михайло Ханін. Також, на його думку, зміни форматів торгівельних комплексів, присутніх на ринку, багато в чому зумовлені тим, що девелопери більше орієнтуються на будівництво ТЦ «з нуля», а не на переобладнання підземних переходів, реконструкцію старих промислових корпусів, універмагів і недобудованих об’єктів. Крім того, «в цей час спостерігається формування окремих торгових коридорів і торгових зон, хоча при цьому багато які райони столиці залишаються практично неохопленими сучасними торговими форматами. Можливо, саме на них незабаром звернуть увагу інвестори і девелопери», — вважає Ханін.

«Посміхніться! Вас знімають»

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» підвищила контроль над продажем квитків у касах Київського центрального залізничного вокзалу. Про це сказано в повідомленні «Укрзалізниці», передає «proUa» з посиланням на «Українські Новини».

Відповідно до повідомлення, на центральному залізничному вокзалі «Київ-Пасажирський» у всіх касах установлено спеціальні табло, на яких відображається інформація про наявність квитків у всіх напрямках. Таким чином пасажир сам зможе контролювати вірогідність інформації касира про наявність квитків.

Крім того, за роботою касирів ведеться відеоспостереження.

Також «Укрзалізниця» відкрила в Києві і Криму додатково 80 кас і збільшила кількість кас, що працюють цілодобово, при цьому, як сказано в повідомленні, вартість квитків залишається колишньою.

За повідомленням прес-служби «Укрзалізниці», такі заходи для посилення контролю над продажем квитків планується в перспективі задіяти у всіх центральних касах «Укрзалізниці». Нагадаймо, що на початку серпня Міністерство транспорту і зв’язку знайшло порушення при продажу квитків у касах Українського центру з обслуговування пасажирів на залізничному транспорті (УЦОП) Південно-Західної залізниці.

З червня «Укрзалізниця» скоротила кількість робочої броні на квитки на 90%. Передбачалося, що скасування робочої броні на квитки дозволить виправити ситуацію з недоліком квитків у «гарячий» період відпусток.

Хто заважає киянам

Асоціація молодих політологів України провела соціологічне опитування з метою визначити ставлення киян до розпуску Президентом України державних структур. Спочатку пропонувалося відповісти на запитання, чи знають кияни, що Президент своїм указом ліквідував ДАІ. Як показало опитування, знають про це 75% опитаних, щось чули, але точно не пам’ятають — 5,1%, не знають про ліквідацію ДАІ 13,5% киян. Не захотіли відповідати на це запитання 6,4% жителів Києва. Про це з посиланням на прес-службу асоціації передає kiyany.com.ua.

У другому питанні киянам пропонувалося визначити, яку ще державну структуру вони б порадили Президенту України розпустити. Як виявилося, 23,7% опитаним потрібні всі наявні державні структури, 7,9% киян порадили б Президенту розпустити Податкову, 7,2% — Верховну Раду, 6,3% порадили б розпустити після ДАІ ще одну якусь структуру, але не знають, яку саме. По 4,5% опитаних порадили б розпустити жеки і Секретаріат Президента; за розпуск міліції або її структурних підрозділів висловилося 4,3%. Порадили б Президенту розпустити Кабінет Міністрів 3,9% киян, стільки ж (3,9%) проти існування військкоматів, 2,9% — митниці. По 2,7% опитаних висловилося за розпуск РНБОУ і паспортних столів. По 2,5% киян порадили б Президенту ліквідувати Збройні сили й... посаду Президента. За розпуск контрольно-ревізійного управління висловилися 1,4% респондентів, МНС — 0,9%, МРЕО — 0,7%. Менш як один відсоток киян порадили б Президенту розпустити прокуратуру і СБУ. 20,3% киян не задумувалися над цим питанням. Утрималися від відповіді на це запитання 5,7% респондентів.

Усього було опитано 1124 людини. Похибка становить 1,5-2%.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати