Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

ВОНИ ПРО НАС

08 серпня, 00:00
«З часу набуття незалежності 1991 року Україна стала зосередженням уваги в політиці Вашингтона щодо колишнього Радянського Союзу. Одним із ранніх успіхів американської дипломатії в регіоні стало те, що їй вдалося переконати Україну відмовитися від ядерного арсеналу. Вашингтон надає Україні $250 млн., аби підтримати її незалежність та розвиток економіки. Адміністрація Клінтона пояснює надання допомоги тим, що Росії буде важко знову стати імперією без України в її кігтях»
«Нью-Йорк Таймс», 1 серпня

«Зазвичай Еверетт Керр їздив із групою євангелістів. Під час цьогорічної поїздки він протягом двох тижнів працюватиме в Будинку сиріт «Малятко» в Україні. Він робитиме все, аби допомогти жінкам, які опікуються сиротами. Також це буде ознайомча місія організації «Лайф Інтернешнл». Це — несектантська, неприбуткова організація, базована в Нью-Елбені, штат Індіана. Щоб допомогти нужденним людям із усього світу, організація співпрацює з американським урядом, міжнародним правлінням конвенції південних баптистів, окремими церквами, фізичними особами й громадськими інституціями... «Лайф Інтернешнл» дізналася про притулок для сиріт саме перед початком місії Керра в Україну минулої осені. Торік його команда привезла для дітей іграшки, вітаміни та цукерки, але виявилося, що найбільше потреба — в постільних речах і взутті. Американці взяли з собою достатньо грошей, аби купити по дві пари черевиків для кожної дитини та матеріал, з якого жінки в церквах зробили простирадла й наволочки».
«Чаттануга Таймс», 1 серпня.

«Облишите одноманітну механічну працю, поставте свої кросівки під ліжко й спробуйте станцювати козацький танок — ви матимете тренування виснажливіше, ніж думаєте, каже Пета Бі. «Йдучи на заняття разом із танцюристами «Козака Мазепи», першої професійної групи такого роду за межами України, я мала туманне уявлення про цей танець... Танцюрист Дмітс Торконьяк розповів мені про традиції цього танцю, якому й понині вчать дітей в Україні. Впродовж війни, коли українські іммігранти селилися у Великій Британії й Австралії, було засновано соціальні клуби, де не забували про існування танцю. «Залежно від місця, ви знайдете трохи різні варіанти на тему козацького танцю, — каже він. — Якщо ви завітаєте на танцювальний клас у Манчестері, то побачите незначні зміни в танці — але більші, ніж, скажімо, в Ковентрі. Річ у тім, що характерні риси й технічні прийоми передаються з покоління в покоління. Немає правильного чи хибного танцю, й основи залишаються тими самими».
«Санді Таймс», 2 серпня

Переклад Наталі Вікуліної, «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати