Перейти до основного вмісту

У книгарнях вашого міста!

У продаж надійшло третє перевидання книжки «Війни і мир»
22 травня, 00:00

Як «День» уже писав, книжка «Війни і мир» із бібліотеки газети перевидана втретє! (Див. №83-84 за 18-19 травня). Це стало можливими за сприяння президента Групи компаній «Адамант» Івана Пєтухова та президента Української спілки промисловців і підприємців Анатолія Кінаха. (Коментар Анатолія Кінаха вийшов у минулому номері, у цьому читайте коментар Івана Пєтухова.)

На думку вітчизняних видавців, коли книжка перевидається втретє, її сміливо можна назвати бестселером. У даному випадку — інтелектуальним. Можна сказати, що «Війни і мир, або українці-поляки: брати/вороги, сусіди», що вийшла одночасно українською та польською мовами 2004 року, разом із книжками «Україна Incognita» і «Дві Русі» становить трилогію. Так, «Україна Іncognita» — про наші взаємини із самими собою, «Дві Русі» — з Москвою, врешті, «Війни і мир» — з Варшавою. Причому, остання допомагає краще розуміти стосунки українців із поляками в контексті сьогодення, коли Польща вже кілька років як у Євросоюзі, а ми начебто все ще туди прагнемо. Принаймні офіційно.

В арсеналі бестселера багато нагород: Львівського Форуму видавців (диплом від президента заходу Олександри Коваль), Варшавського книжкового ярмарку (відзнака за поглиблення польсько-українських відносин), у рейтингу «Книжка року» (І місце в номінації «Минувшина»)... Але найголовніша відзнака — це читацький вибір. Тож «Війни і мир» вже у продажу! Шукайте в книгарнях свого міста!

КОМЕНТАР

«УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА ІСТОРІЯ Є ПОВЧАЛЬНОЮ ЯК ДЛЯ НИНІШНІХ, ТАК І ДЛЯ ПРИЙДЕШНІХ ПОКОЛІНЬ»

Іван ПЄТУХОВ, президент групи компаній «Адамант»:

— Примітно, що книжки з бібліотеки газети «День» витримують не одне, а кілька видань — це свідчить про те, що їхня тематика якнайточніше відповідає суспільному інтересу. У цьому плані третє видання книги «Війни і мир, або Українці — поляки: брати/вороги, сусіди...», як здається, не буде останнім. Бо українсько-польська історія, об’єктивно викладена прогресивними українськими та польськими вченими, істориками, філософами та журналістами, є надзвичайно повчальною як для нинішніх, так і для прийдешніх поколінь і заслуговує на мільйонні наклади.

Книга є особливо актуальною для нинішнього етапу розвитку нашої країни, коли вирішується питання про реінтеграцію України до європейської сім’ї народів і перед нами стоїть завдання не залишитися на культурному й технологічному узбіччі європейського та світового розвитку. Нам потрібно навчитися засвоювати й використовувати все, у тому числі й жорсткі уроки, які давала нам історія, і не припускатися помилок, що коштували країні незалежності й морів крові. І тут хочеться повторити дуже слушну думку, висловлену головним редактором «Дня» й редактором цієї книги Ларисою Івшиною в її «Слові до читачів». Справді, «всім, хто причетний до влади тепер або буде в майбутньому, слід дбати не лише про ріст ВВП, а насамперед про «виробництво» Громадян».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати