Перейти до основного вмісту

Кінець «атомній» монополії

поклали швейники провінційного містечка
06 серпня, 00:00

На думку заступника Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Миколи Мартинова, це стало можливим після виходу підприємства з-під юрисдикції «Черкасимісцевпрому» та подальшого його акціонування.

Майже рік було затрачено на реконструкцію, монтаж новітнього обладнання, закупленого в Чехії, що обійшлося інвесторам майже в 1 млн. грн. Наразі пущено в дію кілька ліній: з виробництва натільної білизни, спеціальних бахіл, фартухів, нарукавників, захисного одягу з пластикату тощо — усього більше десяти видів продукції для потреб атомників. Тканину та матеріали корсуньським швейникам постачають підприємства Макіївки, Тернополя та Узбекистану. Втім, керівництво фабрики веде переговори і з Черкаським бавовнопрядильним комбінатом — він розташований ближче, якість продукції не поступається тій, яку завозять.

Як повідомив «День» голова наглядової ради АТЗТ «Скіф» Анатолій Селіверстов, перші замовлення українських атомників, розміщені в Корсуні, поклали край монополії на виробництво спецодягу, яку досі мало на теренах СНД єдине підприємство — в місті Кімри, що в Тверській області. Зручність і надійність захисних костюмів уже оцінили вітчизняні покупці — працівники Рівненської, Хмельницької та інших АЕС. А висока якість, котру гарантують корсунські швейники, забезпечить виробам і попит на російських ринках.

Тим часом більшість швейних фабрик Черкащини, що входять до асоціації місцевпрому, невпинно скочуються до банкрутства. Ще недавно підприємства місцевої промисловості Черкаської області випускали до 300 найменувань різноманітної продукції. Наразі — лише 50. Утім, приклад корсуньського «Скіфа» доводить, що не всі надії втрачено.

I

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати