Коротко / Новини компанiй
Німецька Siemens вибрала дистриб’ютора в Україні
Компанія Siemens Communications, Media and Technology (Siemens CMT, Гамбург, Німеччина) вибрала офіційним дистриб’ютором в Україні виробника програмного забезпечення компанію «Телесенс» (Харків). Про це йдеться в повідомленні «Телесенс». У липні ця компанія підписала угоду з Siemens СMT про розповсюдження її програмного забезпечення. «Відповідно до договору, «Телесенс» розповсюджуватиме як системи підтримки бізнесу (BSS), які виступають сполучною ланкою між бізнесом і мережами й допомагають поліпшити якість надання конвергентних сервісів клієнтам, так і широку лінійку проектів систем експлуатаційної підтримки (OSS) Siemens CMT», — зазначено в повідомленні. Крім України, Siemens CMT надала «Телесенс» право виступати своїм офіційним дистриб’ютором на території Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови та Узбекистану. Компанія Siemens CMT виготовляє інноваційні продукти, надає послуги в галузі зв’язку, мультимедійних та аерокосмічних технологій.
Держвиробник військової авіації не знайшов кредитора
Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» (Київ) не змогла залучити кредит 22,257 мільйонів доларів для рефінансування кредитної заборгованості. Про це йдеться в повідомленні ДАХК. Торги скасували, тому що на участь у конкурсі було подано менш ніж дві заявки. Як повідомляло агентство, раніше ДАХК «Артем» оголосила тендер на залучення кредиту в обсязі 22,257 млн доларів. Для довідки: ДАХК «Артем» виробляє і поставляє на експорт понад 120 найменувань спеціальної авіаційної техніки й озброєння (зокрема й авіаційні керовані ракети класу «повітря — повітря» для озброєння літаків МіГ і Су), а також виготовляє промислове та медичне обладнання, побутові товари.
Уряд планує на цьому тижні схвалити «добудову» Хмельницької АЕС
Кабінет Міністрів України планує на поточному тижні схвалити техніко-економічне обѓрунтування (ТЕО) добудови третього і четвертого блоків Хмельницької атомної електростанції (ХАЕС). Про це повідомив директор департаменту стратегічної політики міністерства енергетики і вугільної промисловості Микита Константінов. «Я вважаю, що на цьому тижні уряд остаточно схвалить ТЕО будівництва цих блоків», — сказав він. Константінов додав, що після схвалення ТЕО урядом рішення про добудову блоків має ухвалити Верховна Рада. «Коли таке рішення буде ухвалено, думаю, легше пройдуть переговори і з нашими російськими партнерами про залучення кредитів», — зазначив він. Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров наприкінці травня доручив Міністерству енергетики і вугільної промисловості розпочати технічне оформлення угоди про надання кредиту з боку Росії на будівництво третього і четвертого енергоблоків АЕС.
Мінагропрод прогнозує зібрати 45,3 мільйона тонн зерна
Урожай зерна в Україні в поточному році становитиме 45,3 мільйона тонн, повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства, посилаючись на дані регіонів за станом на початок липня. «За попередніми даними регіонів на 2 липня 2012 року виробництво зернових і зернобобових культур у поточному році очікується на рівні 45,3 млн тонн», — говориться в повідомленні міністерства в понеділок. Раніше Мінагропрод прогнозував урожай зерна в 2012 році 45—47 млн тонн проти рекордних 56,7 млн тонн 2011 року. Згідно з оперативними даними Мінагропроду, до 9 липня намолочено сім мільйонів тонн зерна ранніх зернових і зернобобових культур з 3,6 млн га, або 36% площ. На аналогічну дату минулого року намолот становив 3,8 млн тонн. Середня врожайність цих культур на сьогоднішній день становить 19,6 ц/га, тоді як на аналогічну дату 2011 року — 28,4 ц/га. Зокрема ячменю намолотили два млн тонн з 1,2 млн га (34% площ). Його середня врожайність становить 17,1 ц/га, тоді як торік — 29,3 ц/га. Пшениця обмолочена з 2,2 млн га (39% площ). Намолот цієї культури становить 4,8 млн тонн при середній врожайності 21,2 ц/га (у 2011 році — 32,2 ц/га). Агрогосподарства зібрали жито з дев’яти тисяч га (3% від плану), намолочено 16 тисяч тонн зерна при врожайності 17,8 ц/га. Окрім цього, аграрії намолотили 391 тисячу тонн рапсу з 200 тисяч га (35% від плану) при середній врожайності 19,6 ц/га (у 2011 році — 11,5 ц/га).
Випуск газети №:
№117, (2012)Рубрика
Економіка