Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ
3D-сейсміка трьох нафтогазових родовищ коштуватиме «Надрам України» 370 мільйонів гривень
Національна акціонерна компанія (НАК) «Надра України» дібрала ТОВ «Голден Деррік» (Київ) для 3D-сейсморозвідувальних робіт на трьох нафтогазових родовищах у Полтавській області. Згідно з оприлюдненим на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі оголошенням, вартість робіт становитиме 369,555 мільйонів гривень (з ПДВ). «Голден Деррік» проведе 3D-роботи на Філенківсько-Черняхівській (338 кв. км), Свистунківсько-Рашівській (230,2 кв. км) і Морозівсько-Савінської площах (178,7 кв. км). Дата акцепту — 19 жовтня 2011 року. Кінцевий термін укладання договору між сторонами — 17 листопада. Термін виконання робіт — 12 місяців. За підсумками робіт «Голден Деррік», зокрема, має надати «Надрам України» комплексну геологічну інтерпретацію даних 3D-сейсміки та геологічні бази даних по свердловинах.
IT-інкубатор у столиці створять на території вагонного депо
Київська міськдержадміністрація планує створити бізнес-IT-інкубатор на території вагонного депо Київ — Пасажирський, повідомив заступник глави міськдержадміністрації Руслан Крамаренко. Під час круглого столу «Інноваційний прорив» він повідомив, що вагонне депо планують перенести в район між Жулянським мостовим переходом і містом Вишневе. За його словами, тепер земельна ділянка, де розміщене вагонне депо, є власністю «Укрзалізниці», але міськдержадміністрація сподівається, що її передадуть місту. Крамаренко підкреслив, що ця територія найбільш зручна для створення бізнес-IT-інкубатора, оскільки поруч розташовано провідні вузи країни — НТУУ «Київський політехнічний інститут» і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.
Бразилія вироблятиме інсулін за українськими технологіями
Бразилія побудує на своїй території завод з виробництва інсуліну за українськими технологіями, повідомив українським журналістам посол України в Бразилії Ігор Грушко. «Програма передбачає, що технології буде передано повністю в 2014 році, і бразильці почнуть виробляти інсулін за українськими технологіями», — сказав він українським журналістам у Сан-Паулу в понеділок у рамках державного візиту президента Віктора Януковича до Республіки Бразилія. За словами посла, цей стратегічний проект співпраці між однією з українських фірм і бразильською фірмою вже реалізується. Нині до Бразилії надходять поставки українського інсуліну, який виробляється саме за українськими технологіями. Грушко підкреслив, що за час дії даної угоди ціни на інсулін у Бразилії впали в три-чотири, а інколи в п’ять разів. Економія становить понад 100 мільйонів доларів. Як відзначив посол, Бразилія зацікавлена в українському інсуліні, оскільки уряд країни забезпечує інсуліном хворих на діабет громадян безкоштовно.
Американська торговельна група відкрила представництво в Києві
Торговельна група Gavilon LLC (Омаха, Небраска, США), що спеціалізується на поставках зернових, олійних культур і добрив, відкрила офіс в Україні в рамках розширення своєї діяльності в регіоні Чорного моря. Згідно з прес-релізом компанії, її офіс розташований у центральній частині Києва. «Спираючись на глобальну перспективу Gavilon і фінансову стабільність, ми пропонуємо регіональним ринкам якісну експертизу і надійний менеджмент», — цитує прес-служба генерального директора українського офісу Gavilon Віктора Химченка. За словами віце-президента міжнародного відділу Gavilon Девіда Лівайна (David Levine), «Чорноморський регіон швидко стає важливим постачальником продуктів харчування і кормів для споживачів усього світу. Ми дуже раді розширювати глобальну мережу Gavilon на Україну». Українське представництво групи здійснюватиме закупівлю пшениці, кукурудзи, ячменю, сої та інших зернових культур у виробників Чорноморського регіону, а також надавати транспортні і логістичні послуги. Постачання зернових і послуги з маркетингу здійснюватиме женевський офіс з продажу і маркетингу (Швейцарія) з метою підтримки роботи групи в Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці. Gavilon Group LLC, до якої входить Gavilon LLC, раніше була відома як торгівельна група у складі ConAgra Trade Group. Проте в результаті купівлі групою інвесторів на чолі з Ospraie Special Opportunities Fund у 2008 році майже за 2,1 мільярда доларів вона була виділена в окрему компанію і отримала нову назву. В компанії, яка має 144 різні потужності по всьому світу, працює близько тисячі співробітників.
Випуск газети №:
№193, (2011)Рубрика
Економіка