Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Переможемо. На всіх фронтах!

На Львівщині працює сучасне українське вагонобудівне підприємство, яке зробило значний прорив упродовж останніх пів року
13 серпня, 12:12

Завод «Карпати» входить до трійки лідерів з вантажного вагонобудування. Тут будують 8 моделей вантажних вагонів, ремонтують рухомий склад, виробляють ємності та резервуари для нафтопродуктів. Також це єдине підприємство в Україні, яке виготовляє контейнер-цистерни різних типів, модернізує їх та ремонтує. Продуктами виробництва користуються як в Україні, так і в Євросоюзі, про що зазначено у повідомленні на ФБ-сторінці керівника Львівської обласної військової адміністрації.

«Через зупинку виробництва металургійних компаній «Азовсталь» та «Азовмаш» в Україні зупинилось виробництво нових вантажних вагонів. Саме підприємство з Львівщини знайшло шлях для вирішення проблеми: тут розробили п’ять моделей вагонів, які виготовляють зі зварною хребтовою балкою», – йдеться у дописі Максима Козицького.

Також у повідомленні керівника ЛОВА йдеться про те, що ще одна проблема, яка виникла через воєнні дії росії проти України, – блокування Чорноморських портів. Відтак завод у Львівській області почав серійне виробництво контейнерів для транспортування сипучих матеріалів на платформах заводського виробництва, які відповідають вимогам для руху європейськими коліями.

Через припинення постачання в Україну поглинальних апаратів завод спроєктував та підготував до випробувань для виробництва поглинальні апарати з деталями і компонентами суто українських виробників.

У липні підприємство розпочало формування локомотивно-ремонтного цеху та кузовної дільниці.

«Завод продовжує працювати та розвиватися, забезпечує людей роботою і сплачує податки. Переможемо. На всіх фронтах!», – зазначає Максим Козицький.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото з ФБ-сторінки Максима КОЗИЦЬКОГО

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати