Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Перша в Україні

На Львівщині запустили web-платформу investhub.lviv.ua
27 січня, 16:18

Мета проєкту, а він, як зазначено на сайті Львівської обласної ради, перший такий в Україні, – розвиток економічного потенціалу регіону.

«Функції держави та місцевого самоврядування в забезпеченні інвестиційного клімату в регіоні є різними, але вони мають спільне завдання – формування позитивного іміджу області та можливість безперешкодно та безпечно працювати на теренах регіону. Держава та місцеве самоврядування  є партнерами під час пошуку та залучення додаткового ресурсу в громади», – зазначає один із ініціаторів проєкту, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Володимир Квурт. І додає, що створення web-платформи «Інвестиційні ресурси Львівщини» є прикладом подібного партнерства заради розвитку економічного потенціалу регіону, який демонструє нові підходи під час вирішення стратегічних та практичних завдань.

Працювали над проєктом фахівці Львівської обласної ради спільно з колегами з департаменту економіки Львівської ОДА. Робота тривала понад пів року.  Володимир Квурт говорить про новостворений сервіс як про інвестиційний хаб Львівщини: «Платформа дозволяє оперативно показувати на мапі Львівщини в розрізі громад питання, які можуть зацікавити передусім інвесторів, але не лише їх. На ній громади  можуть розміщувати інвестиційні пропозиції щодо земельних ділянок чи майнових об’єктів. Всі 73 громади матимуть на платформі власні кабінети, а отже, й доступ до наповнення, а також до прямого спілкування з інвесторами. Тобто наш проєкт має потужних партнерів в особі громад області».

Володимир Квурт наголошує на тому, що web-платформа дає максимально доступний обсяг інформації про інвестиційні пропозиції, а також всю необхідну інформацію про область, зокрема й у розрізі громад: «Це  основне інтерактивне місце зустрічі громад з інвесторами чи експертами. Після запуску платформи головним спільним завданням Львівської обласної ради та ЛОДА є саме промоція цього сервісу, щоб якомога більше потенційних інвесторів про нього дізналися та почали ним користуватися».

Львівська обласна рада вклала 100 тисяч гривень в розробку інтерактивної мапи на базі CRM-системи. «Зараз в змінах до бюджету розробляють пропозиції щодо фінансування промоції web-платформи «Інвестиційні ресурси Львівщини», оскільки для нас є принципово зробити нашу платформу відомою та популярною. Поміж іншого, плануємо розширити подачу матеріалів різними мовами, тому що нині вони є українською та англійською» – говорить Володимир Квурт.

Щодо планів розширення функціоналу сервісу, то, за словами голови комісії, вже зараз платформа містить інформацію у форматі «паспорт громади». Тобто на ній є все те, що дозволяє об’єктивно та максимально оперативно прийняти рішення про інвестиції в певну територію. Додатково буде можливість розміщувати інформацію про стратегію окремо взятої громади, щоб розуміти, що для неї є пріоритетом та на що вона буде звертати увагу.

На запитання «Чи готові громади самостійно працювати з платформою?», депутат відповів так: «Важливо, щоб громади зрозуміли, що платформа не є ще однією інтерактивною забавкою чи примхою. Біда в тому, що чимало громад достатньо формально ставляться до інформаційної та промоційної складової своєї праці. Тобто викладають інформацію для галочки. Тут хочеться, щоб вони відчули, що це – інструмент, який дозволить залучати ресурси. Тому на етапі запуску проєкту ми створимо команду, яка відвідає всі 73 громади та проведе тренінги, де  розповість про важливість, мету та наповнення платформи».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати