Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Своя «хмара» для інтернет-магазинів

Замість російської платформи для українських підприємств запрацювала власна розробка
22 квітня, 11:11
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

З початком військової агресії в Україні російські сервіси для електронної комерції перестали надійно функціонувати, деякі вже заблоковані. Через це велика кількість українських підприємств, хто здійснював продаж товарів в інтернеті та користувався російськими сервісами, залишились з вимкненими інтернет-магазинами.

Допомогти українському бізнесу зголосились Monobank та Shop-Express – українська платформа для створення інтернет-магазинів. Відтепер українські підприємства зможуть безплатно та швидко здійснити «переїзд» своїх інтернет-магазинів з російських платформ на українську на додачу отримають mono-еквайринг з 0% комісією до 30.04.2022 р.

Переїзд буде легким, зрозумілим та «безболісним», зі збереженням брендового дизайну, інформації та налаштувань. Саме це є значною складністю при переналаштуванні магазину. Перенесення інтернет-магазину можна налаштувати самостійно або ж за допомогою спеціалістів компанії Shop-Express.

«Відключення інтернет-магазинів або їхня некоректна робота в останній місяць вже призвела до вагомих втрат замовлень у підприємств, - пояснює Олексій ПЕТРИЧЕНКО, CEO Shop-Express. – Забезпечити відновлення онлайн-продажів є однією з термінових задач для відновлення української економіки. Переїзд на українські платформи – це найшвидший спосіб для підприємств продовжити працювати в цей важкий період. Місія платформи Shop-Express полягає в тому, щоб надати бізнесу простий інструмент запуску брендових інтернет-магазинів з усіма потрібними функціями. Впровадження нових можливостей у вигляді сучасного еквайрингу без комісії в інтернет-магазини, безумовно, покращить фінансові результати діяльності українських компаній».

Дізнатися про можливості інтернет-магазину з Shop-Express і протестувати можна на сайті, натиснувши на кнопку «Створити магазин».

Для підключення інтернет-еквайрингу від monobank необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати