Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Ми маємо боротися»

У Львові відбулась акція, на якій люди вимагали в Росії звільнити українських політв’язнів
10 жовтня, 19:25

10 жовтня в центрі Львова біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась акція Free Ukrainians. Близько двох десятків людей тримали в руках плакати з написами, які закликали до звільнення безпричинно затриманих російськими спецслужбами українських громадян і жителів півострова Крим. Крім того, одним із позивів акції було також привернути увагу до полонених на сході України та вирішення проблеми із їхнього звільнення з російського полону.

Водночас у ПАРЄ за ініціативи членів української делегації ПАРЄ та народного депутата України Надії Савченко сьогодні має бути подано резолюцію до Парламентської Асамблеї Ради Європи з вимогою до Російської Федерації негайно відпустити українських політичних в’язнів. Їх зараз є мінімум 31.

За словами організаторки акції Ірини Юзик, подібні акції відбулися в багатьох містах України. «Такі акції потрібні, щоб нагадати суспільству про наших політв’язнів, яких незаконно утримують в Росії, — сказала вона. — Люди починають забувати про них, але цього дозволити не можна. Люди мають боротися і вимагати їхнього звільнення».

Крім цього, акція є своєрідним анонсом нової міжнародної акції STOP PUTIN. STOP WAR, яка відбудеться 14 жовтня, біля Посольства Російської Федерації в 16 країнах світу та 39 містах світу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати