Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Корона «Дня» — Ользі Пасiчник, оперній співачці (Україна — Польща)

За потужну і дієву культурну дипломатію
26 грудня, 14:52
ФОТО ОЛЕКСІЯ КОСТЮЧЕНКА

Солістка Польської Королівської Опери, професор Університету музики імені Ф. Шопена є однією з видатних виконавиць барокових і класичних опер, яка вже понад двадцять років живе у Польщі й невтомно популяризує українську музику. А в останні роки, вона стала ще й вельми затребуваним коучем в Україні. Ії запрошують на майстер-класи, наприклад, для учасників проєкту Open Opera Ukraine — прем’єри опери «Ацис та Галатея» Г. Генделя, яка відбулася цього року. Саме за допомогою Ольги, молоді оперні співаки та  інституції  виводять на культурну орбіту України бароковий спів.

Вона бажана персона в журі резонансних конкурсів — відновленого Міжнародного конкурсу оперних співаків  ім. Соломії Крушельницької та Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. Василя Сліпака. До її думки, слова, оцінки прислухаються. Цілком зрозуміло, адже вона є бездоганним професійним авторитетом, зразковим прикладом українського успіху за кордоном й абсолютним українським патріотом.

Будучи видатною концертно-камерною співачкою (сопрано), ученицею легендарної Євгенії Мірошниченко, лауреаткою багатьох міжнародних конкурсів і зіркою престижних сцен світу, вона постійно, часто зі своєю рідною сестрою — піаністкою Наталією Пасічник, — просуває бренд «Україна» через  виконання української музики. Так, цього року, було ініційовано концерти у двох найважливіших місцях Польщі — Національному (Народовому) Форумі Музики у Вроцлаві і у Великому Театрі Національної Опери у Варшаві.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати