Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Бампер і Сус 14 червня з концертом у Києві: «Буде гостро, тонко і без цензури!»

14 червня, 09:42

 Зі свіжими гарячими жартами і новою полум’яною програмою Бампер і Сус виступлять у Києві.

У середу, 14 червня, о 18.00 у Жовтневому палаці запалять усіх найкращим настроєм на великому заключному концерті благодійного всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ, із яким об’їздили 24 міста України.

— Наш тур стартував на початку травня із Рівного. Захід, центр, північ, схід, південь нашої рідної, незламної України — попри повітряні тривоги і чергові обстріли й напади ворога, нам вдалося провести всі заплановані концерти, запаливши бойовим позитивом глядачів. А головне — завдяки концертам та донатам ми зібрали, купили та відвезли ще одну автівку-«тачілочку» нашим захисникам, — розповідають Бампер і Сус. — Не зупиняємося, працюємо далі і чекаємо всіх киян та гостей міста на нашому концерті 14 червня у Жовтневому. Потішимо моцним гумором без цензури і сюрпризами й розіграшами!

Фото надане автором

Бампер і Сус нині — одні з найвідоміших гумористів України, лідери українського YouTube, кожне відео яких набирає мільйонні перегляди, а з середини квітня — ще й головні герої нового розривного серіалу «Пригоди Бампера і Суса» на телеканалі «ТЕТ».

У своїх шоу, серіалі і на концертах Бампер і Сус скоряють серця глядачів надзвичайним почуттям гумору, шаленою харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури.

Їхні головні козирі — фірмовий, ні на що не схожий полум’яний гумор 18+, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті.

Фото надане автором

«Гостро, тонко і в саме яблучко!» — під таким девізом проходять всі їхні концерти.

Бампер і Сус жартують про все, що близьке кожному глядачу. Про життя і політику, м.скалів і волонтерські пригоди, картопельку і горе-водіїв — про вас, нас і їх.

З нещадністю до ворогів і з непереборною вірою у перемогу України!

Долучаючись до інтерактивів, на концерті Бампера і Суса всі глядачі відчувають себе учасниками дійства, надихаються незламним позитивом і пекучим втіленням народної мудрості, яке хочеться розібрати на цитати.

А завдяки незабутнім розіграшам і аукціонам гумористи на кожному концерті збирають чималі суми на підтримку захисників.

На передовій із концертами для Героїв Бампер і Сус постійно бувають, починаючи із 2014 року.

— Ще коли офіційно було АТО/ОСС, ми почали їздити з концертами до хлопців. Кілька разів проїхали всю лінію фронту, тоді вона була, слава Богу, коротша: від Станиці Луганської до Маріка. Багато де були. Крім того, чимало знайомих, родичів, друзів пішли воювати, надто тепер, — діляться гумористи. — Наші захисники й захисниці дуже потребують розвантаження, емоційного відпочинку. Коли приїздиш до них, жартуєш, дуркуєш і бачиш, як їм від цього стає легше, як щиро вони сміються, то розумієш, що місце для гумору є завжди. Хай куди б не їхали — чи у військову частину, де все спокійно, чи у місце навіть доволі небезпечне — воїни сприймають гумор на ура та ще й дякують нам за нашу роботу. І ми прозріваємо, бо насправді ж нічого особливого не робимо: приїжджаємо, регочемо, матюкаємося, а їм від цього добре. Армія — це взагалі — рідний дім нашого гумору, бо ми говоримо їхньою мовою. Тому ми щасливі від того, що можемо зробити добре нашим захисникам. І особливо радіємо, коли можемо приїхати до них не з пустими руками, а з автівками, які залишаються запитом номер один від воїнів. Машина для військових — трудомісткий процес. Знайди, купи, привези, відремонтуй. Та найголовніше те, що коли машина приїжджає туди — значить, буде їздити, дарувати мобільність і рятувати життя.

Фото надане автором

Кияни та всі гості міста, не пропустіть новий концерт ТОПових гумористів без жодних комплексів та упереджень, носіїв народної мудрості і тих, хто здатні запалити публіку з найперших секунд.

У середу, 14 червня, о 18.00 у Жовтневому палаці влучні жарти, максимальний інтерактив, яскраві емоції та вибухові враження на 1000% гарантовані всім.

Концерт Бампера і Суса — кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір, отримати бойовий заряд позитивних емоцій і підтримати ЗСУ!

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://kontramarka.ua/uk/bamper-i-sus-57771.html

Фото надане автором

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати