Перейти до основного вмісту

До роковин Голодомору пролунає «Реквієм» Моцарта

08 листопада, 10:42
ДИРИГЕНТ ОЛЕКСІЙ БАКЛАН І КОЛЕКТИВ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ОПЕРИ ПРИСВЯЧУЄ ВИКОНАННЯ «РЕКВІЄМУ» МОЦАРТА ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ / ФОТО ОЛЕКСАНДРА ПУТРОВА

23 листопада на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва у виконанні солістів, хору та симфонічного оркестру пролунає «Реквієм» В.А. Моцарта, присвячений 80-й роковині Голодомору. Нагадаємо, «Реквієм» став останнім твором, написаним геніальним композитором. Це вершина скорботної лірики, страждання й горя, трагічного пафосу, сповнена справжньої людяності та незмінної віри в майбутнє. У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету «Реквієм» Моцарта вперше було представлено у 1996 р. (виконання цього твору стало останньою роботою одного із засновників театру, його першого головного хормейстера Михайла Михайловича Кречка (1925—1996 рр.).

Нині «Реквієм» пролунає у виконанні Симфонічного оркестру і хору театру (диригент Олексій Баклан, хормейстер Анжела Масленнікова) та солістів: Ольги Фомічової (сопрано), Мирослави Гаврилюк (альт), Сергія Шаповала (тенор) і В’ячеслава Стрелкова (бас).

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати