Перейти до основного вмісту

Коротко / КУЛЬТУРА

24 травня, 00:00

Повернення Уррі

Популярний актор театру й кіно Микола Караченцев повернеться на знімальний майданчик. Першим його героєм стане Уррі з продовження історії «Пригоди Електроніка» режисера Костянтина Бромберга, повідомляють news.ru, посилаючись на «Нові вісті». За словами Людмили Поргіної-Караченцової, у перших серіях продовження фільму Уррі, що встиг за 25 років відсидіти у в’язниці й потрапити в аварію, узагалі не буде говорити, лише з’являючись у кадрі поруч з Електроніком. Однак у подальших серіях в Уррі вже з’являться репліки. Подробиці повернення актора до творчого життя були озвучені на прес-конференції за участю пари Караченцових. Мотивом для спілкування з журналістами став вихід нової «Антології пісень із репертуару Миколи Караченцова». У нову дискографію, що складається з 12 дисків, увійшли близько 200 пісень iз популярних фільмів, вистав і концертів, а також рідкісні, раніше ніким не виконувані пісні. За словами дружини артиста, Караченцову зараз надходять різні пропозиції взяти участь у зйомках. Зокрема, одна з пропозицій надійшла від Олександра Муратова, який знімає картину «Біла хмара Чингисхана», однак, за словами дружини Караченцова, актору поки рано виходити на майданчик. З артистом, який відновлює сили після автокатастрофи за допомогою фізкультури, займаються логопед і навіть спеціально запрошений педагог із вокалу.

Пропали «Адам і Єва»

Робота відомого голландського живописця Рембрандта Харменса ван Рейна «Адам і Єва» украдена з чиказької галереї, розташованої на знаменитій «Прекрасній Милі», передає FoxNews. Картина була украдена з першого поверху галереї, у той час як службовці галереї розмовляли з відвідувачами. За припущенням, витвір Рембрандта викрали чоловік і жінка середнього віку, які увійшли до галереї й через кілька хвилин пiшли з неї. Гравюра, датована 1638 роком, була найстарішим шедевром у галереї. Власник галереї Том Хіллігосс оцінив її в $60 тис. Він передбачив, що існує приблизно 100 копій гравюри, однак украдена гравюра була оригіналом. На ній зображена старозавітна пара в саду Едем. Єва показує Адаму яблуко, а драконоподібне чудовисько на нижній частині зображення, що символізує диявольський початок, спостерігає за ними з нижньої частини картини під деревом.

Джулія Робертс стане продюсером

Відома американська актриса збирається стати продюсером і зіграти головну роль у картині, присвяченій відомій захисниці африканських тварин Джоан Рут, убитiй у своєму будинку в Кенії на початку цього року. Як повідомляє lenta.ru з посиланням на Variety, в основу сценарію майбутнього фільму ляже стаття з журналу «Vanity Fair», в якій розповідалося про початок природоохоронної діяльності Рут, яка знімала разом зі своїм чоловіком документальні фільми про тварин. Надалі вона присвятила себе захисту екосистеми кенійського озера Наіваша, яке наражається на серйозну небезпеку через розвиток у регіоні фермерських господарств. Адаптація статті доручена Девіду Магі, відомого сценариста картини «Чарівна країна».

Режисерський вердикт

Журі 75-го Міжнародного кінофестивалю в Венеції складатиметься з одних лише режисерів, передають РІА «Новости» з посиланням на агенцію Agr. Очолить журі китайський режисер Чжан Імоу («Прокляття золотої квітки», «Будинок літаючих кинджалів», «Герой»), який, окрім іншого, відомий тим, що отримав за свою кар’єру рекордну кількість венеціанських левів — двох золотих (1992-го року за «Історію Кью Дзю» і 1999-го за «Ні на один менше») і одного срібного за «Червоні ліхтарі» (1991). Головою журі конкурсу дебютів «Горизонти» стане каліфорнійський режисер Грегг Аракі («Свято зі сльозами на очах», «Покоління DOOM»). Приз за досягнення в галузі кіномистецтва відійде Тіму Бертону, а спеціальна програма «Таємна історія кіно», яку минулого року було присвячено Росії, цього року зосередиться на спагеті-вестернах. Нагадаємо, що ювілейний Венеціанський кінофестиваль пройде з 29 серпня по 8 вересня.

Листи великих

Епістолярну спадщину з архіву часопису Forbes виставлено на торги Christie’s. Серед експонатів — власноручно написані, починаючи з весни 1777 року, багатосторінкові революційні заклики майбутнього першого президента США Джорджа Вашингтона (ціна за деякі листи досягає $80—100 тисяч). З новітньої історії цікаві нотатки Річарда Ніксона, який ділиться враженнями про свою зустріч із лідером кубинської революції Фіделем Кастро 19 квітня 1959 року, повідомляють РІА «Новости». Цей документ майже 50-річної давності виставляється на торги за $1 тисячу.

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати