Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Подорож людства»

Британський художник віддасть зібрані кошти за свою картину на благодійність
02 жовтня, 10:17

Саша Джафрі, художник із Великої  Британії,  має на меті зібрати понад 30 мільйонів доларів на благодійні фонди для дітей, створивши найбільшу полотна у світі та продавши її на аукціонах у 60 частинах.

Фрагмент під назвою «Подорож людства», по завершенню матиме площу трохи менше 2000 квадратних метрів і принесе користь ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, Глобальному фонду подарунків та Дубайським турботам на прикладі творчого збору коштів під час пандемії COVID-19.

Джафрі, який перебував в Об’єднаних Арабських Еміратах, коли було введено блокування коронавірусу, включить внески дітей у всьому світі в роботу, яку малюють у бальному залі на розкішному дубайському курорті Атлантида.

«Діти не мають інструментів для вирішення того, що вони переживають зараз», — сказав Саша Джафрі Reuters. — Я хотів зателефонувати дітям світу, щоб в основному дати їм можливість висловити себе емоційно».

Полотно, яке огляне ОАЕ, вимагало понад півроку роботи з 1200 галонів фарби та 1000 пензлів. Художник заявив, що скористається благодійними зв’язками, вирощуваними протягом 25 років, щоб спробувати залучити більше 30 мільйонів доларів у той час, коли коронавірус зруйнував світову економіку.

«Ми молимось і сподіваємось, що так буде. А якщо ні, то що завгодно, так вітається «, — говорить Марія Браво з Global Gift Foundation.

«На даний момент все допомагає по-справжньому. Цього року нам довелося скасувати всі наші плани. Нам довелося створити нові способи збору коштів», — зазначив Джафрі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати