Перейти до основного вмісту

Постаті з усього світу

Із 3 по 13 жовтня у Національному музеї Тараса Шевченка триватиме виставка французької художниці Наташі Тутен
01 жовтня, 16:21
ПОСТЕР ВИСТАВКИ / ФОТОІЛЮСТРАЦІЮ НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ ФРАНЦУЗЬКОГО ІНСТИТУТУ В УКРАЇНІ

Її ім’я стоїть поруч із культовою постаттю сучасного мистецтва — американським художником Енді Ворголом, а також входить до 1000 найкращих сучасних митців світу, за рейтингом Art Price та Le Figaro.

Наташа Тутен — дочка талановитого художника, успадкувала від батька безмежну любов до живопису, скульптури і всього, що пов’язане з мистецтвом узагалі. Вже у віці чотирьох років вона створила свої перші роботи. Пізніше Н. Тутен ілюструвала дитячі книжки, працювала стилістом для таких престижних брендів, як Absorba і Petit Bateau. Паралельно з професією дизайнера вона продовжувала виконувати роботи в жанрі «ню» та створювати портрети. Зустріч із Аленом Бернардіном, засновником легендарного паризького кабаре Crazy Horse, мала вирішальне значення для її подальшої кар’єри. Він запропонував організувати Наташі виставку в своєму закладі, де вона малювала дівчат-танцівниць. Досить швидко художниця починає малювати олією й більше не відходить від цієї техніки.

Майстриня вирішила присвятити себе написанню портретів знакових постатей усього світу, особливо зірок американського кіно — Мерилін Монро (до речі, улюблениці її батька), Роберта Редфорда, Пола Ньюмана — тих людей, які вплинули на формування її особистості ще в дитинстві. Нині Наташа Тутен проводить виставки у наймодніших галереях Парижа. Її вернісажі відвідують легендарні кінозірки — Ален Делон, Клаудія Кардинале, Клінт Іствуд, Леслі Карон. Світові лідери доручили їй виконати свої портрети, наприклад, король Марокко, король і королева Йорданії. У своїх роботах основну увагу майстриня приділяє профілям персонажів, видатних акторів, громадських діячів та спортсменів, намагається передати різні аспекти їхньої особистості. Однією з особливостей її картин є незакінчені площі, своєрідне вікно в майбутнє, знак динамізму, рух всередину і прагнення до досконалості.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати