Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

СТОП-КАДР

22 вересня, 00:00

Чиї спецефекти крутіші?

Автор «Перл Харбора» й «Армагеддону» Майкл Бей збирається відродити компанію, яка колись була одним із лідерів на ринку виробництва спецефектів. Як повідомляє lenta.ru з посиланням на The Hollywood Reporter, Бей найняв на роботу в студію Digital Domain, яку він придбав ще в травнi, трьох провідних фахівців компанії Джорджа Лукаса Industrial Light and Magic (ILM).

Ветеран ILM з 22-річним стажем Марк Міллер призначений президентом компанії; Кліфф Пламер, головний фахівець цифрової студії Лукаса в Сан-Франциско, став технічним директором Digital Domain; Кім Лібрірі, що займався створенням спецефектів до таких блокбастерів, як «Матриця» й «Посейдон», призначений головою департаменту стратегії й розвитку.

Нагадаємо, що сам Майкл Бей нині зайнятий у зйомках фільму «Трансформери», прем’єра якого відбудеться в липнi 2007 року.

«Жахи» добралися до Північної Кореї

Уперше в історії КНДР на екрані міжнародного кіноцентру в Пхеньяні був показаний фільм жахів під назвою «Тридцать днів до світанку». Шведська картина представлена в рамках Х Міжнародного кінофестивалю, який проходить тут.

«Я зовсім не чекав, що мою роботу коли-небудь покажуть у такій країні, як КНДР», — сказав ІТАР-ТАСС режисер фільму Андерс Банке. За його словами, демонстрація картини такого жанру, можливо, є сигналом того, що «в північнокорейському кінематографі, який раніше орієнтувався в основному на старі радянські роботи суворо вивіреного відповідно до ідеології змісту, намітилися деякі зміни». «Місцевій молоді, — зазначив Банке, — дуже сподобався цей фільм, оскільки він кардинально відрізняється від того, що зазвичай тут показують.»

Міжнародний кінофестиваль, що проходить під девізом «Незалежність, мир, дружба», триватиме до 23 вересня. У конкурсній програмі представлено 70 фільмів iз 30 країн.

Заповіт Елізабет Тейлор

Знаменита американська кіноактриса доручила аукціонному будинку Christie’s розпоряджатися після її смерті коштовностями, витворами мистецтва й особистими речами, які належать їй. «Згодом вони перейдуть до інших людей... Але не дуже скоро», — цитує агентство Reuters заяву 74-річної зірки екрана.

Будинок Christie’s уже продавав вбрання й коштовності Елізабет Тейлор, зокрема, золоте кільце зі смарагдами, подароване їй п’ятим чоловіком — актором Ричардом Бертоном. Отримані гроші актриса направляє на рахунок заснованого нею ж фонду по боротьбі зі СНІДом. У жовтнi 2006 року Christie’s проведе торги з продажу ювелірних виробів, що носять марку Елізабет Тейлор (House of Taylor Jewelry collection).

Родом з Великої Британії, Елізабет Тейлор двічі удостоювалася премії «Оскар» і протягом десятиріч залишалася голівудською зіркою першорядного значення. Серед її найвідоміших кіноробіт — «Кішка на розпеченому даху», «Клеопатра», «Місце під сонцем», «Хто боїться Вірджинію Вульф».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати