Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«1+1»: новий сезон у прямому ефірі

10 липня, 00:00
 
 
«ТСН» стане цілодобовою

Із нового сезону, з вересня, на каналі «1+1» міняється концепція ТСН. Телевізійна Служба Новин виходить на цілодобовий режим роботи. З’являється додатковий 15-хвилинний денний випуск, який буде транслюватися о 16.00 і відкривати вечірню роботу каналу. Час нічного випуску — 23.00. Крім того планується два ранкових випуски в прямому ефірі — дві інформаційні п’ятихвилинки у програмі «Сніданок з «1+1». У зв’язку із збільшенням обсягу мовлення ТСН у програмі з’являться нові ведучі.

«Табу» й «Телеманія»: нова концепція старих пристрастей

Програма Миколи Вересня «Табу» матиме глядачів у студії. Якщо раніше сюжет програми становила особистісна зустріч Миколи Вересня з героєм передачі, та йшлося про якусь конкретну ситуацію, то тепер це буде проблема. Для різнобічного розвитку заданої теми до студії будуть запрошуватися дві сторони, котрі репрезентуватимуть два протилежні погляди. А до дискусії, яку буде вести Вересень, активно залучатимуться глядачі. Зйомки програми відбуватимуться в спеціальному павільйоні.

У спеціально збудованих декораціях буде зніматися програма «Телеманія», яка з вересня почне виходити в режимі прямого ефіру. Головна відмінність оновленої «Телеманії»: Юрій Макаров одержить можливість запрошувати до студії гостей. Якщо говорити про телевізійний жанр, то «Телеманія» стане не традиційним і звичним для глядача тележурналом, а тим, що на західному телебаченні називають «late night show», тобто «вечірнє ток-шоу». У програмах такого формату звичайно передбачається сюжет, цікавий відеоматеріал, який обговорюється з гостем студії.

«Дитячий сеанс» у прямому ефірі

«Дитячий сеанс» буде нагадувати ранковий блок «Сніданок з «1+1», міститиме в собі кліп, дитячі фільми й молодіжні серіали. Планується, що «Дитячий сеанс» буде виходити в прямому ефірі. Об’єднувати все, що відбувається, в єдиний блок будуть двоє ведучих — давно знайомий для більшості телеглядачів Костянтин Грубич і молода журналістка Олександра Лозинська (її сюжети телеглядачі неодноразово бачили в програмі «Сніданок з «1+1»). У студії перебуватимуть гості, в основному, діти й підлітки. Телеглядачі також зможуть взяти активну участь у програмі, зателефонувавши безпосередньо на програму і все це — п’ять днів щотижня з 16.15.

«Перехоплення»: телевикрадення автомобіля

Спільний проект «1+1» і російського телеканалу НТВ «Перехоплення» — це азартна й захоплююча програма, ідея якої полягає в тому, що група професійних «автовикрадачів» «викрадають» автомобіль. Не менш професійна «група захоплення» місцевого ДАI протягом суворо певного часу повинна знайти й «знешкодити» умовного противника. Усе, що відбувається, знімають декілька оперативних творчих груп (камера в авто, що його викрадають, камера в автомобілі переслідування, камера в студії, де перебувають ведучі та глядачі-вболівальники, декілька камер у місті). На відміну від першого циклу (12 передач), який транслював російський канал НТВ, «Перехоплення» буде мати двох ведучих. Із українського боку — «довгоносик» Віктор Андрієнко, з російського — найпопулярніший шоумен Микола Фоменко.

Як відомо, інша програма під тією ж назвою «Перехоплення» (ігрове телешоу) вже виходить на каналі СТБ. Крім її першого циклу надалі можливий вихід на цьому каналі й усіх її наступних серій, які буде випускати те саме НТВ у самостійному режимі.

«Монологи» Анатолія Борсюка: світ на зламі століть

Анатолій Борсюк створює фактично серіал документальних телевізійних фільмів-програм. У центрі їх — людина, відома постать радянської і пострадянської дійсності. Програма Анатолія Борсюка «Монологи» — це світ на зламі століть, побачений авторами програми крізь долі видатних людей. В основі передачі — інтерв’ю з авторитетними політиками, великими вченими, відомими діячами культури.

Уже відзняті програми з Олександром Яковлєвим, Віктором Розовим, Станіславом Ромадіним.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати