Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Дві «зірки» в «Імперії кіно»

11 грудня, 00:00

На програму «Імперія кіно» чекають зміни, а саме: дві нові телеведучі, дві зірки. Знайти альтернативу Людмилі Клепаковій, кінознавцеві з великим досвідом роботи в програмах про кіно, непросто. І керівництво каналу «1+1» вирішило змінити концепцію «Імперії кіно» — запросити для роботи кінозірок, яких люблять глядачі. На проби було запрошено актрис Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки: Ольгу Сумську та Марину Могилевську. Вибір був не випадковим: обидві — й розумниці, й талановиті актриси, а крім того, справжні зірки не лише в Україні, а й у країнах СНД. Ользі Сумській міждержавну популярність приніс телесеріал «Роксолана», а з Мариною Могилевською глядачі ближнього зарубіжжя знайомі за ранковою програмою на каналі РТР та за фільмами російських режисерів. Чи варто казати, що проби пройшли успішно, й нові ведучі затверджені. Глядачі каналу «1+1» зможуть побачити Ольгу Сумську вже 20 грудня. Через тиждень в ефірі з’явиться Марина Могилевська. Зустрічатися з телеглядачами вони будуть щодня (один тиждень — Ольга, другий — Марина).

Іміджем нових ведучих буде займатися стиліст каналу «1+1» Надія Кудрявцева, разом з якою Ольга Сумська та Марина Могилевська вибиратимуть вбрання для програми в модних київських магазинах. Ведучі каналу «1+1» мають виглядати відповідно до свого зоряного статусу, що справедливо.

Ольга Сумська вестиме програму українською мовою, а Марина Могилевська — російською. Річ у тім, що Марина — москвичка, але доля склалася так, що вона стала українською актрисою.

«У кожної ведучої своє амплуа, — прокоментував новину куратор проекту Юрій Макаров. — Ольга Сумська більш емоційна, а Марина Могилевська магнетична. Коли вона на екрані, від нього (екрана) важко відвести очі». Проте це погляд чоловіка... Від себе додам, що й Ольга, й Марина, безумовно, є яскравими особистостями, й за всієї відмінності вони мають дивну позитивну чарівливість.

№238 11.12.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати