Перейти до основного вмісту

Перший «інтерівський» «Золотий Георгій» на міжнародному рівні

14 грудня, 00:00

9 грудня у київському Будинку кіно відбулася заключна церемонія нагородження переможців, проведеного під патронатом Міністерства внутрішніх справ, Державної митної служби і податкової адміністрації України Третього конкурсу телерадіопрограм на правоохоронну тематику «Золотий Георгій» , який набув статусу міжнародного. У цьому році в конкурсній програмі взяли участь 299 присвячених проблемам права щоденних, щотижневих випусків, інформаційно-публіцистичних, аналітичних програм, сюжетів, репортажів, роликів, художніх фільмів, серіалів і, що може здатися досить несподіваним, гумористичних передач з України, Росії, Білорусі, Казахстану та країн Балтії.

«Інтерівська» служба журналістських розслідувань, очолювана Костянтином Стогнієм, на цей раз стала дипломантом і переможцем одразу в семи номінаціях.

У номінації «Публіцистична програма» кращою була визнана робота «Херсон. Кіднепінг» (проект «Вовремя»), у номінації «Корпоративна програма» переміг проект «Кримінал» спільного виробництва УНТК «Інтер» і ЦГЗ ГУ МВС України в місті Києві, представлений прем’єрним випуском, присвяченим роботі спецпідрозділів.

Гран-прі — «Великий Георгій», якого, згідно з положенням фестивалю, програма удостоюється тільки один раз, уже вдруге отримував Костянтин Стогній. Минулого року приз (статуетка Георгія Змiєборця) дісталася програмі «Вовремя», тепер же, згідно з підсумками загальної сумарності балів, набраних під час міжнародних фестивалів, нею нагороджений новий проект — «Кримінал».

— Боротьба була досить складною, — признається Костянтин Стогній. — Адже досі конкурс був всеукраїнським, і перемагати, чесно кажучи, було легше. Зараз, коли я побачив серед номінантів таких серйозних професіоналів, як Кирило Набутов з програмою «Адамове яблуко», проект «Кримінальна Росія», серіали «Маросейка, 12», «Менти», то зрозумів, що конкуренція буде досить напруженою. Вважаю, те, що «Золотий Георгій» вийшов на міжнародний рівень, продиктовано часом. По-перше, важливо, щоб журналісти перестали «варитися у власному соку», а по-друге, хоч у кожній з країн-учасниць і існують свої внутрішні проблеми, злочинність, як показує досвід, не має кордонів, оскільки вони існують лише для чесних людей, яким немає чого щось приховувати або переховуватися самим.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати