Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Усi «Телезірки» танцюють на «1+1»

30 березня, 00:00

Нагородження премією народних симпатій від українців, небайдужих до телеекрану — «Телезірка» — відбулося вже вчетверте. «Телезірка» — своєрідний рейтинг глядацьких симпатій у галузі телепрограм і телеперсон. Щось подібне роблять для своїх телеглядачів і американське, і німецьке, і польське ТБ. У нас уперше нагорода була заявлена в 2004 році, коли у всеукраїнський тижневик «Теленєдєля» 40 тис. глядачів прислали вирізані купони, заповнені згідно з симпатіями: кращий ведучий, кращий серіал, краща програма і т.д. Сьогодні кількість голосуючого народу збільшилася вдвічі, а сама премія набула статусу своєрідного дзеркала, в якому «теледільці» бачать стратегію подальшого телевиробництва й телепрограмування. Глядачі ж у свою чергу можуть побачити результати свого вибору в трансляції церемонії нагородження премією «Телезірка». Відбудеться вона в ефірі телеканалу «1+1» 8 квітня.

Те, що телебачення — розвага народна й межує з фольклором, розумні мужі заявляли ще на зорі його появи. Які б проекти й для кого не робилися б, найпопулярнішими стають програми, орієнтовані на середньостатистичного глядача, що несуть загальнолюдські цінності й хороший настрій. Нічого дивного, що першу «карту» розігрували якраз в номінації «Краще розважальне шоу», яким (і тут складно було передбачити інше) стали «Танці з зірками». Взагалі, лейтмотив танців переслідував усю церемонію нагородження «Телезіркою». Почнемо з того, що ведучим був Юрій Горбунов, який обрав собі в партнерки незабутню Жанну Аркадіївну з «Моєї прекрасної няні» — Ольгу Прокоф’єву. На тему танців жартували й резиденти Comedy Club.UA, і Наталія Могилевська, яка отримала визнання глядачів як «Найкраща телеведуча».

Приємно й те, що премія не розтеклася й обмежилася тільки телевізійними номінаціями: серіал, програма, міні-серіал, телеактриса, телеведучий тощо. Єдиною номінацією, що вибилася з жанрової палітри, була номінація «Відкриття року». У 2006 році українські глядачі відкрили для себе актрису Наталію Лєсніковську, яка виконала роль Ритки з телесаги «Сестри по крові». Ну, а, наприклад, «Кращим серіалом» не могли не визнати серіал, що намозолив очі навіть чоловічій аудиторії, про Катю Пушкарьову — «Не родися красивою». Хто ще на думку наших співвітчизників став «Телезіркою 2006» — дивіться в ефірі «1+1».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати