Перейти до основного вмісту

Біллу Гейтсу не вистачає $1 млрд

23 червня, 00:00
Якби особистий капітал власника американської компанії «Майкрософт» Білла Гейтса був на $1 млрд. більшим, то він би мав стільки мільярдів доларів, скільки років прожив — рівно 42. 

Але попри цю «нестачу», Гейтс і цього року з особистим майном, що оцінюється в $41 млрд., залишається найбагатшою людиною світу, стверджує американський журнал «Форбс».

№2 у спискові «Форбс», теж американець, Воррен Баффет відстає від Гейтса на 18 млрд. і навряд чи зможе обійти його найближчими роками.

Гейтс не народився мільярдером. Його особисті статки зростали разом із заснованою ним 1976 року компанією «Майкрософт», що стала найпотужнішим у світі виробником програмного забезпечення для комп’ютерів. Так і Гейтс став символом нового світу — постіндустріального суспільства, де інформатика стала найважливішою галуззю і приносить найбільші прибутки.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати