Перейти до основного вмісту

Голова окружної виборчої комісії звів рахунки із життям

01 квітня, 00:00
Аллa АНТИПОВА, "День" 30 березня о 14.30 у Попасній у своїй квартирі покінчив життя самогубством голова окружної виборчої комісії 49-річний Сергій Головін.

Його самогубство викликало в місті великий резонанс. У невеликому шахтарському містечку Сергій Головін був досить відомою особою. Він очолював місцеве АТП-10921 і колеги характеризують його позитивно: вдачі спокійної, спиртним не зловживав, жив скромно.

Як повідомив кореспонденту "Дня" Аллі АНТИПОВІЙ слідчий Попаснянської міської прокуратури Анатолій Кошелєв, знайдено передсмертну записку, в якій Головін констатує свою добровільну смерть. Однак причини, що спонукали його прийняти таке рішення, не зазначає. Рахунки із життям Головін звів за допомогою мисливського ножа, розітнувши вени на лівій руці. Як свідчили сусіди, Головін за день до самогубства був чимось пригнічений. Серед версій, які спонукали Головіна розлучитися із життям, розглядається і суто "політична", хоча загиблий був безпартійним. Однак працівники прокуратури, які ведуть цю справу, більше схиляються до версії самогубства на побутовому грунті.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати