Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Мистецтво сучасності

Першого листопада у столиці відбудеться відкриття масштабного проекту вітчизняного арт-ринку — ART KYIV contemporary
28 жовтня, 00:00
П’ЯТИЙ ФОРУМ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ART KYIV CONTEMPORARY ЗІБРАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ / ФОТО КОСТЯНТИНА ГРИШИНА / «День»

1 листопада 2011 року в «Мистецькому Арсеналі» відбудеться відкриття Шостого форуму сучасного мистецтва ART KYIV contemporary. Цього року свої експонати на арт-платформі представлять 30 галерей сучасного мистецтва з України, Росії, Німеччини і Франції. Організатори запевняють: цьогорічна виставка продовжить традиції наймасштабнішого проекту вітчизняного арт-ринку.

Нагадаємо, п’ятий форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary зібрав рекордну кількість учасників. Виставка продемонструвала творчість понад 200 художників, 80% з яких — українські митці. Не менш рекордною була кількість гостей минулорічної мистецької платформи. Лише першого дня до «Мистецького Арсеналу» прийшло шість тисяч осіб. А за тиждень виставку відвідали 35 тисяч киян та гостей міста.

Крім традиційної ярмаркової програми, цьогорічний ART KYIV contemporary представить значно більшу кількість спецпроектів.

Зокрема, вперше у «Мистецькому Арсеналі» буде представлено унікальну ретроспективну виставку шести японських художників — THE GROUP 1965, яка з успіхом була прийнята в Музеї сучасного мистецтва в Дюссельдорфі. Експозиція складатиметься з абсолютно різних за стилем і манерою висловлювання живописних, фото- й відеоробіт та інсталяції «Нагоя», що відтворює модель японського комунального житла. За програмою виставки японські митці представлять серію перформансів, лекцій та воркшопів, а також особливу караоке-програму для дітей.

У межах ще однієї спецпрограми, яка має назву «Східноєвропейський резонанс», відомий польський куратор Моніка Шевчик і Польський інститут у Києві обіцяють показати продовження проекту «Подорож на Схід», що здійснюється за Державною програмою культурного головування Польщі в Раді Євросоюзу. Митці з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Польщі та українські художники Анатолій Бєлов, Алевтина Кахідзе, Ярослава-Марія Хоменко, Володимир Кузнєцов, Стас Волязловський і творчий гурт TanzLaboratorium, які стали учасниками цієї спецпрограми, досліджували ключовий мотив, що формує зв’язки між людьми та є альтернативою авторитетові влади чи економічного капіталу. Таким мотивом, як вони зазначають, є феномен любові в усіх його несподіваних мистецьких проявах.

Український спецпроект представлятиме куратор «Мистецького Арсеналу» Олександр Соловйов. Він презентуватиме спецпроект «Задній вхід до музею» відомого художника Іллі Чічкана у співавторстві з молодим графітистом PSYFOX.

Виставка працюватиме протягом 12 днів, із 2 до 13 листопада. Вартість квитка — 40 гривень, пільгова ціна — 20 гривень.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати