Перейти до основного вмісту

Парламент повертається

I спробує прорвати інформаційну блокаду
07 вересня, 00:00

Іван Чиж на нараді не обійшов питання про «фактичне знищення каналу СТБ, котрий об'єктивно висвітлював роботу ВР і намагається об'єктивно висвітлювати хід передвиборної кампанії». «Ми можемо втратити загальнонаціонального недержавного мовника, який керується демократичними принципами», — сказав Іван Чиж.

Щоправда, песимізм, пов'язаний з практично цілковитим загарбанням Банковою телеефіру, що позбавляє решту кандидатів рівних з Кучмою можливостей, уразив не всіх. Комуніст Георгій Крючков сказав пресі: «Чинний Президент, балотуючись на другий строк, перебуває в унікальному становищі: у нього, що б він не казав, єдині резони і аргументи або на користь його обрання, або проти — це те, що він наробив. А наш Президент — наробив. І як би не старалися з нього щось зліпити — це марно». Ірина Погорєлова в газеті «День» написала правильно: «Якщо його не «упакують», не зроблять «красивим» на телебаченні, то непридатність «товару» буде очевидна. Вона очевидна в будь-якому випадку. І я розглядаю всі ці виверти, і всі заяви, типу зроблених Пустовойтенком — мовляв, усі кандидати-«демократи» повинні знятися на користь Президента, як акт відчаю команди, що збанкрутувала».

ДО РЕЧІ

Коментуючи заяву прем'єра Пустовойтенка про те, що, на його думку, Удовенко, Костенко і Кононов повинні зняти свої кандидатури на користь одного кандидата від демократичних сил, Євген Марчук сказав журналістам: «Це свідчення того, що виконавча влада вже взагалі втратила орієнтири у правовому полі, яке регулює вибори президента. Те, що сьогодні витворяють функціонери виконавчої влади на місцях — це правове свавілля. Держчиновники, які одержують зарплату з бюджету, по суті, займаються виборчою кампанією нинішнього Президента. Це мене анітрохи не дивує, просто вони вже забули про те, що є закон, вони звиклися зі своїми порушеннями до такої міри, що навіть не відчувають, коли вони говорять про протиправні дії.

Хто може нав'язати будь-якому кандидату в президенти чи просто народному депутату, чи просто громадянинуі робити вибір? Я розумію, що хотілося б, щоб всі були підлеглі, але це вже не демократія».

Продовження теми на сторінці "День України"

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати