Перейти до основного вмісту

Реліктова вода — «панацея» для футболiстiв?

14 січня, 00:00

— Я дуже хворобливо сприйняв програш нашої збірної на шляху до першого в її історії фіналу. Дуже образливо, що в цих двох матчах, після досягнення успіху і сплеску ігрової активності, відбулася незрозуміла метаморфоза — розгубленість, пасивність у нападі і сум'яття в захисті. І головне, це було помітно й неозброєним оком, — страшна втома, що переходить у байдужість.

Однак дозвольте мені висловити крамольну думку, яка напевно багато в чому здасться парадоксальною: у цій поразці ніяких особливих претензій до футболістів та їхніх наставників я б не висував. Усе було віддано для перемоги — вичерпано всі фізичні та морально-психологічні ресурси. Утома поступово накопичувалася у провідних футболістів, що зазнали всього тягаря матчів внутрішнього чемпіонату, турніру Ліги чемпіонів та відбірного циклу чемпіонату Європи. Ось і сталося те, що мало статися. У київських динамівців, а саме вони становлять кістяк збірної, замість піку функціональної готовності з'явилася певна «западина». Наукові консультанти не підказали футболістам про відкриття українських учених реліктової води, здатної надавати вибухової сили і долати втому.

— Ось тут ви і вирішили запропонувати перевести нашим гравцям дух і попити цілющої водички. Мовляв, після цього «западина» зникне, а «пік» зберігатиметься весь час?

— Мені зрозуміла ваша іронія, але це справді близьке до істини. За великих фізичних та емоційних перевантажень, під час інтенсивного випаровування рідини з організму, в ньому концентруються шкідливі й отруйні речовини, настає так зване приховане переростаюче отруєння центральної нервової системи. Сповільнюється реакція, з'являється втома, гіршає координація рухiв. Звідси — неточні передачі й удари по воротах. А причина цього, як мовиться, лежить на поверхні. Адже сьогодні будь-яка вода в целофановому та іншому пластиковому посуді є щонайменше нездоровою, мутагенною, не кажучи вже про нашу отруєну хлором водопровідну воду.

Уявіть на хвилинку, що космос опустили на Землю, видалили з води шкідливі ізотопи водню і кисню, очистили її від міжмолекулярних енергоінформаційних негативних чинників і додали природної структури — ось це і є реліктова вода.

— Однак, як правило, на пляшках є написи: екологічно чиста, гірська, кришталева. Зрозуміло, що назвати недовго, адже медики проти цього нічого не мають?

— А що вони можуть запропонувати кращого? Дійсно, тала джерельна вода стоїть на декілька порядків вище за ту, якою ми користуємося щодня. Проте їй далеко до цілющої реліктової. Остання мало того, що одержана із крижаної пари і має ідеальну кристалоподібну структуру, головне — в ній майже немає дейтерію та інших важких та радіоактивних ізотопів, які призводять до багато яких недуг.

— Зрозуміло, що такої цілющої з усіх поглядів рідини в природі просто не існує. І тут приходите ви...

— Так, ми сьогодні пропонуємо технологічний процес та установки, що дозволяють одержувати цілющу реліктову воду, яку я на початку розмови рекомендував пити футболістам. Розв'язали це завдання разом зі мною президент холдингової компанії «Реле й автоматика» академік Василь Пономарьов, професор Національного університету iм. Т.Г.Шевченка, доктор біологічних та медичних наук Геннадій Бердишев та інші.

До речі, під керівництвом останнього отримані дуже цікаві результати в дослідах, проведених над білими мишами. Ті тваринки, яким давали реліктову воду, набагато довше за своїх родичів протрималися на плаву і скоріше знаходили вихід із лабіринту. Тобто краще «міркували», різко підвищувався їхній імунітет, сповільнювалося старіння.

— Важко повірити. Утамували ось так спрагу футболісти — і команда разом кинулася забивати голи у ворота противника?

— Ні, один — два кухлі «погоди не зроблять». Ефект настане лише після 3—6-місячного використання цієї води для пиття, приготування їжi, настоїв цілющих трав. Треба, щоб в організмі людини сталася повна заміна старої брудної води на нову — молоду і здорову.

— І скільки такої рідини треба, наприклад, для футболістів київського «Динамо»?

— Щоб підтримувати життєвий потенціал, для звичайної людини досить 2,0 — 2,5 літра за добу. Для спортсмена, що витримує великі перевантаження, потрібно 3,5 — 4 літри. Тобто, якщо взяти гравців, тренерів, обслуговуючий персонал «Динамо», то їм вистачило б 200 літрів реліктової води.

Звичайно, українському футболу ще далеко до досконалості. Однак передумови для цього є: і талановиті, самобутні гравці, і творчо мислячі тренери на чолі з «академіком» футболу Валерієм Лобановським, і енергійні організатори, і щедрі далекоглядні спонсори, і затишні стадіони, і унікальна європейського рівня оздоровчо-тренувальна база, і досвідчені, віддані своїй справі лікарі, масажисти, і адміністратори. Гадаю, нехай вам не здасться наївним, їм не вистачає науки. І використання цілющої реліктової води неодмінно стане тією життєвою основою, яка допоможе створити висококласну команду. Кожний її гравець набуде раніше недоступних йому якостей: підвищену витривалість, швидкість мислення, реакцію, точність ударів.

— От і виходить, що простим смертним до реліктової води не добратися?

— Поки що складно. Проте в перспективі кожна господиня зможе мати на кухні спрощену установку, що нагадує холодильник, яка за ніч, наприклад, буде переробляти відро чистої води. Щось подібне вже діє в мене вдома.

— І можна ось прямо зараз скуштувати з вашої установки води?

— Будь ласка.

...Ваш кореспондент випив цілу чашку пропущеної через установку Івана Миколайовича очищеної «напівкосмічної» рідини, і вже тільки одне це, безсумнівно, підвищило йому настрій.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати