Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Щоденник

30 серпня, 00:00

30 серпня

Вічні пошуки істини. Утамування інтелектуального голоду. Як це важливо для повноцінного життя кожної розумної людини, адже це тісно пов’язано з такими поняттями, як душевна гармонія, усвідомлення свого призначення на землі. Тож інтелект людини потребує постійного «підгодовування» й тренування.

Нещодавно прочитав в Інтернеті про результати соціологічних опитувань, які засвідчують прикрий факт. Україна перетворюється на одну з тих країн світу, в якій мало читають. Особливо це стосується молодого покоління. Фахівці попереджують: у найближчому майбутньому Україні загрожує дебілізація.

У наш стрімкий і тривожний час постало безліч проблем, і чи не найбільше — морально-психологічних. Опинившись у нелегкій ситуації, людина шукає відповіді на численні запитання, які буває не так легко знайти. Потрібні для цього хороші знання, великий життєвий досвід і, що дуже важливо, надійне джерело інформації, якому б можна було повірити.

Укотре хочеться знову сказати добре слово про наш «День». Щодня він дає багато духовної їжі та простору для роздумів. Його аналітичні публікації охоплюють усе складне сьогоднішнє життя України в його різнобічних аспектах (державотворення, бізнес, економіка, церква, зв’язки із зарубіжжям, наука, освіта, культура, мистецтво). Послідовно (це досить помітно) і грунтовно, за допомогою авторитетних учених, дослідників і публіцистів «День» висвітлює історію України, її багату духовно-культурну спадщину.

Тож «День» по праву можна назвати солідним гуманітарним університетом, котрий має багатотисячну аудиторію. Той, хто регулярно й вдумливо читає газету, відчуває пульс часу, має змогу накопичити солідні знання, зробивши для себе багато відкриттів. По численних відгуках видно, що саме так і роблять постійні читачі «Дня». Серед них — академіки, дипломати, політичні й громадські діячі, літератори, митці, студенти, ветерани праці, учнівська молодь.

Газета завжди запрошує своїх читачів до дискусій, підтримуючи з ними безперервний зв’язок.

Книги нині коштують дуже дорого. Як це не парадоксально, але не всім вони доступні. І це також прикро. Та є доступним «День». Передплатна його ціна невисока. У виданні завжди є багато вартісних публікацій для інтелектуального збагачення, особливо в п’ятничному випуску. Про це щодня дбають творці улюбленої газети. За це їм велика подяка й шана!

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати