Перейти до основного вмісту

ЦЕЙ ДЕНЬ В IСТОРIЇ

25 лютого, 00:00

1618. У Києві розпочався антиуніатський виступ міщан і козаків, в ході якого було вбито уніатського митрополичого намісника Антонія Грековича.

1918. Мала Рада ухвалила закони про введення в УНР нового (григоріанського) календаря і середньоєвропейського часу. Гербом УНР затверджено тризуб.

1921. V Всеукраїнський з’їзд Рад ратифікував союзний робітничо-селянський договір між РСФРР і УСРР.

1957. Рада Міністрів УРСР ухвалила постанову про організацію Державного видавництва дитячої літератури УРСР.

1988. Радянський Союз розпочав дострокове вивезення своїх ракетних систем СС-12 і СС-23 із територій НДР і Чехословаччини, що стало важливим внеском у процес ратифікації Договору СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і меньшої дальності.

1992. Указом Президента України створено Державну думу України.

1994. У Києві відбулись установчі збори клубу «Інтелект України», членами якого стали майже сто видатних учених, діячів культури, політиків і членів уряду.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати