Обмежують права пенсіонерів
Шановна редакціє!
Прошу вмістити в газеті мою замітку, що має дуже велике значення для мільйонів пенсіонерів.
Згідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст. 19, максимальний розмір пенсій за віком не може перевищувати трьох мінімальних пенсій за віком, для шахтарів — чотирьох мінімальних пенсій. Для державних службовців і чорнобильців таких обмежень немає.
Таким чином, громадяни України, зокрема пенсіонери за віком, не мають рівних прав на одержання заробленої пенсії, тобто зазнають дискримінації. Відповідно до Конституції України, ст. 24, не може бути привілеїв або обмежень прав громадян за будь-якими ознаками.
Прошу пенсіонерів — юристів м. Києва — звертатися в Конституційний суд України для скасування ст. 19 Закону України «Про пенсійне забезпечення» в частині обмеження максимальної пенсії за віком.
Краматорськ, Донецька обл.
Випуск газети №:
№187, (1999)Рубрика
Пошта «Дня»