Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

33-ий Парад Надій відбудеться у Києві та підтримає захисників неба

23 березня, 12:58

Найстарший в Україні турнір з бально-спортивних танців відбудеться в рамках Київського благодійного туру танцювальних фестивалів на підтримку українських захисників «Все буде Україна!»

25 березня у Києві відбудеться 33-й турнір зі спортивних танців «Парад надій-2023». Його організаторка Валентина Федорчук (засновниця Школи танців Федорчук Sport dance, заслужений тренер України зі спортивного танцю, суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю) 33 роки заснувала Парад надій. Цьогоріч вона визначила мету Параду-2023 як допомогу захисникам незалежної України та збереження вітчизняного танцювального спорту.

Війна змінила формат традиційних змагань Парад надій, підсиливши безпекову складову: організатори скоротили час проведення змагань з традиційних двох днів до одного, орендували приміщення, яке  має акт комісії  КМВДА, що воно може використовуватися як найпростіше  укриття.

П’ять відділень Парада організовані так, щоби сотні спортсменів 41 категорії встигли показати свою майстерність вітчизняним та закордонним суддям. У команду рефері запрошено до двох десятків суддів, серед них Jonathan Wilkins з США, Marek Kosaty з Польщі,  українські судді з вищою суддівською категорією - Дмитро Влох,  Віталій Григорович, Марина Андрусенко, Машин Ігор та інші.

Програма турніру спланована так, що у першій половині змагального дня (1-3  відділення) на паркет вийдуть  діти (спортсмени до 8 років), ювенали (8-12 років) та юніори (до 16 років).  А в другій частині змагального дня судді та глядачі оцінять майстерність спортсменів у категорії Дорослі та Pro-Am (у парі тренер та його учень). Окрасою турніра стане виступ спортсменів у категорії «Перші Кроки (діти до 8 років) та «Сеньйори» (від 50 років та вище). Ввечері також буде розіграно ювілейний – 20 кубок Фокстрота на краще виконання цього танцю: турнір в 20 раз проводиться за підтримки Групи компаній Фокстрот та співзасновника бізнеса Геннадія Виходцева. Кожне відділення традиційно починатиметься з параду учасників - виходу танцювальних пар на паркет на своєрідне вітання збоку суддів та глядачів. І вже традиційно виводити спортсменів на паркет буде лисичка Фоксі – ростова лялька від двадцятирічного партнера турніра.

Навіть філософія Параду надій-2023 отримала сучасну актуалізацію: «Надія на перемогу має бути у кожного!».  Тому частину коштів, отриманих за вхідні білети на турнір, організатори у співпраці з фондом БОН передадуть на потреби Повітряних сил України. А в Фокстрот планують підсилити транш від організаторів турніра на таку саме суму, оскільки з вересня 2022 року компанія допомагає технікою захисникам неба та силам протиповітряної оборони 14 військових частин.

- Ми дуже готувалися до 33-ого «Параду Надій» у 2022 році, та війна зруйнувала всі плани. Але для мене цифра 33 має магічне значення, і я вірю, що вона принесе Перемогу, Надію і Радість. Я молю Бога за Збройні Сили України, які дають нам можливість працювати, тренуватись та готуватись до змагань, - зазначила незмінна організаторка фестивалю Валентина Федорчук.

- Організатори проявили волю та характер і готують свято спорту, краси та грації, і ми раді підтримати їх в такий непростий час. Нехай на 33-ому Параді переможцем відчує себе кожен учасник, бо чим більше переможців, тим ближче наша загальна Перемога України,  - сказав Олексій Зозуля, виконавчий директор компанії Фокстрот, яка з 2003 року є партнером Парада надій та ініціатором однойменного кубка.

До команди партнерів турніру у 2023 році увійшли відомі вітчизняні компанії. Добрий партнер - торгова марка «Гулівер Країна» та магазин дитячих іграшок «ГУЛІВЕР» привітає молодших переможців змагань.

Дорослі переможці отримають не тільки грошові премії  від організаторів, а й привітання від алкогольного холдинга BAYADERA GROUP, партнера маленьких та великих перемог.  Свої подарунки  успішним спортсменам готує танцювальний  магазин YoDance.

До інформаційної підтримки “Параду надій 2023” запрошені медіапартнери: всеукраїнське інтернет-видання “Дзеркало Тижня. ZN,UA”, інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, медіа холдинг OBOZREVATEL і всеукраїнська газета “День”.  Інтернет підтримку забезпечує  «ФЛАЙМАРК ДЕНС». Спеціальний інформаційний партнер – «Вікенд у Києві». Інформаційний координатор – Національна агенція стратегічних комунікацій.

 

Парад надій-2023 відбудеться у Києві,  в Інституті фізкультури Національного університету фізичного фиховання та спорту України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати