Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Інноваційна послуга для максимального захисту та спокою

24 травня, 10:52

Компанія Vencon, заснована в Україні, з радістю представляє своїм клієнтам унікальну послугу, яка гарантує максимальний захист та спокій під час співпраці з ними. Шляхом укладення договору страхування відповідальності перед третіми особами з ПАТ СК "Українська страхова група" на суму 1 000 000 гривень, Vencon прагне забезпечити надійність та впевненість своїх клієнтів у якості наданих послуг.

Послуга максимального захисту

Основною унікальністю цієї ініціативи є прагнення Vencon надати своїм клієнтам найвищий рівень захисту і якості. Кожен монтаж застрахований на суму 1 000 000 гривень. Це означає, що будь-які можливі протічки, несправності або непередбачувані ситуації, пов'язані з установкою бойлерів, фільтрів для води, кондиціонерів, рекуператорів та інших послуг, будуть покриті страховою компанією.

Ця інноваційна послуга від Vencon виявляється надзвичайно корисною для клієнтів, оскільки вона надає їм додатковий рівень захисту та мирного розуму під час взаємодії з компанією. Клієнти більше не мають потреби хвилюватись щодо можливих фінансових наслідків випадкових подій, які можуть виникнути під час виконання послуг Vencon.

Завдяки угоді з ПАТ СК "Українська страхова група", Vencon демонструє свою відповідальність і дбайливість про клієнтів, забезпечуючи їх спокій і довіру. Клієнти можуть мати повну впевненість, що будь-які нещасні випадки або непередбачувані ситуації, пов'язані з послугами Vencon, будуть фінансово компенсовані.

Переваги співпраці

Робітники компанії Венкон несуть відповідальність за процес виконання робіт, а й за наслідки після їх завершення. Вони докладають усіх зусиль, щоб запобігти будь-яким неприємностям під час монтажу. Однак, у разі виникнення непередбачених обставин та пошкодження майна, компанія бере на себе повну відповідальність.

Що робить Венкон справді унікальним, так це їхній страховий захист, який покликаний забезпечити клієнтів у таких неприємних ситуаціях. Якщо сталося непередбачене пошкодження майна під час робіт, компанія має страховку, яка покриває всі збитки, що сталися з їхньої вини. Це означає, що клієнти Венкон можуть бути спокійними, знаючи, що вони мають надійний захист у разі будь-яких непередбачених подій. Однією з особливостей Венкон є ставлення до відповідальності. Вони відрізняються від багатьох конкурентів, які намагаються уникнути відповідальності за можливі пошкодження.

Нехай Vencon продовжує прогресувати і надавати своїм клієнтам максимальний рівень захисту та якості, ставши надійним партнером у справах безпеки і забезпечення спокою.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати